火车站
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 建行 — 宾馆 — 市委 — 中国联通公司 — 万和城 — 海城大酒店 — 正骨医院 — 太和 — 二百 — 南门 — 新立 — 大集 — 建材市场 (17站)
回程: 建材市场 — 大集 — 新立 — 南门 — 二百 — 太和 — 正骨医院 — 海城大酒店 — 万和城 — 中国联通公司 — 市委 — 宾馆 — 建行 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (17站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 建行 — 宾馆 — 市委 — 中国联通公司 — 万和城 — 海城大酒店 — 正骨医院 — 太和 — 二百 — 南门 — 南关大厅 — 五中 — 百汇香山 — 艺新 — 高中 — 同泽 — 西响 — 东响 (22站)
回程: 东响 — 西响 — 同泽 — 高中 — 艺新 — 百汇香山 — 五中 — 南关大厅 — 南门 — 二百 — 太和 — 正骨医院 — 海城大酒店 — 万和城 — 中国联通公司 — 市委 — 宾馆 — 建行 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (22站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 建行 — 宾馆 — 市委 — 中国联通公司 — 万和城 — 海城大酒店 — 交通银行 — 设计院 — 房产处 — 二中 — 有线电视台 — 新东 — 太府酒店 — 双龙新村 — 王石 (19站)
回程: 王石 — 双龙新村 — 太府酒店 — 新东 — 有线电视台 — 二中 — 房产处 — 设计院 — 交通银行 — 海城大酒店 — 万和城 — 中国联通公司 — 市委 — 宾馆 — 建行 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (19站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百 — 自来水 — 中医院 — 农业银行 — 国土资源局 — 征稽所 — 园林 — 兴海管理区 — 广济医院 — 铁西派出所 — 六中 — 后英集团 — 安村 — 市政公司 — 三中 — 二台子 (18站)
回程: 二台子 — 三中 — 市政公司 — 安村 — 后英集团 — 六中 — 铁西派出所 — 广济医院 — 兴海管理区 — 园林 — 征稽所 — 国土资源局 — 农业银行 — 中医院 — 自来水 — 站百 — 大市场 — 火车站 (18站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 消防中队 — 后教 — 验军 — 验军中学 — 大甲 (9站)
回程: 大甲 — 验军中学 — 验军 — 后教 — 消防中队 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (9站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 建行 — 宾馆 — 农业发展银行 — 电台 — 人大 — 报社 — 市政协 — 人保 — 国税局 — 工商局 — 前进小学 — 防疫站 — 太和 — 二百 — 南门 — 新立 — 海城电视大学 — 箭楼 — 毛祁 (23站)
回程: 毛祁 — 箭楼 — 海城电视大学 — 新立 — 南门 — 二百 — 太和 — 防疫站 — 前进小学 — 工商局 — 国税局 — 人保 — 市政协 — 报社 — 人大 — 电台 — 农业发展银行 — 宾馆 — 建行 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (23站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 北大营 — 消防中队 — 三里 — 交警大队 — 路畅园 — 南台箱包 — 二道河子 (11站)
回程: 二道河子 — 南台箱包 — 路畅园 — 交警大队 — 三里 — 消防中队 — 北大营 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (11站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 建行 — 宾馆 — 市委 — 中国联通公司 — 万和城 — 海城大酒店 — 财政局 — 公交公司 — 林业局 — 合力市场 — 建设局 — 卫士小区 — 海岫铁路 — 西艾 — 东艾 (19站)
回程: 东艾 — 西艾 — 海岫铁路 — 卫士小区 — 建设局 — 合力市场 — 林业局 — 公交公司 — 财政局 — 海城大酒店 — 万和城 — 中国联通公司 — 市委 — 宾馆 — 建行 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (19站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 建行 — 宾馆 — 农业发展银行 — 电台 — 人大 — 报社 — 市政协 — 人保 — 一建 — 电视台 — 正骨医院 — 太和 — 二百 — 南门 — 新立 — 新立派出所 — 张家 — 小河沿 — 八里 (23站)
回程: 八里 — 小河沿 — 张家 — 新立派出所 — 新立 — 南门 — 二百 — 太和 — 正骨医院 — 电视台 — 一建 — 人保 — 市政协 — 报社 — 人大 — 电台 — 农业发展银行 — 宾馆 — 建行 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (23站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 自来水 — 中医院 — 农业银行 — 国土资源局 — 征稽所 — 园林 — 兴海管理区 — 广济医院 — 铁西派出所 — 六中 — 后英集团 — 安村 — 市政公司 — 三中 — 二台子 — 北方钢管厂 — 铁西开发区 — 消防队 — 银海锅炉 — 三台子 (23站)
回程: 三台子 — 银海锅炉 — 消防队 — 铁西开发区 — 北方钢管厂 — 二台子 — 三中 — 市政公司 — 安村 — 后英集团 — 六中 — 铁西派出所 — 广济医院 — 兴海管理区 — 园林 — 征稽所 — 国土资源局 — 农业银行 — 中医院 — 自来水 — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (23站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 北大营 — 消防中队 — 三里 — 交警大队 — 路畅园 — 白庙子 (10站)
回程: 白庙子 — 路畅园 — 交警大队 — 三里 — 消防中队 — 北大营 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (10站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 三元家电超市 — 中医院 — 富奎集团 — 农业银行 — 河滨公园 — 荒岭子 — 建材市场 — 西柳食品城 (11站)
回程: 西柳食品城 — 建材市场 — 荒岭子 — 河滨公园 — 农业银行 — 富奎集团 — 中医院 — 三元家电超市 — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (11站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 建行 — 宾馆 — 市委 — 中国联通公司 — 万和城 — 海城大酒店 — 正骨医院 — 太和 — 二百 — 南门 — 新立 — 张家 — 河家村 — 八里 — 里峪 (19站)
回程: 里峪 — 八里 — 河家村 — 张家 — 新立 — 南门 — 二百 — 太和 — 正骨医院 — 海城大酒店 — 万和城 — 中国联通公司 — 市委 — 宾馆 — 建行 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (19站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百 — 自来水 — 中医院 — 农业银行 — 国土资源局 — 征稽所 — 园林 — 兴海管理区 — 广济医院 — 钢铁社区 — 前教 — 热电厂 — 东尚 (15站)
回程: 东尚 — 热电厂 — 前教 — 钢铁社区 — 广济医院 — 兴海管理区 — 园林 — 征稽所 — 国土资源局 — 农业银行 — 中医院 — 自来水 — 站百 — 大市场 — 火车站 (15站)
去程: 体育场 — 党校 — 新东市场 — 有线电视台 — 二中 — 房产处 — 设计院 — 市医院 — 卫星小区 — 太和 — 图书馆 — 防疫站 — 前进小学 — 工商局 — 国税局 — 人保 — 四中 — 中医院 — 富豪酒店 — 站百 — 大市场 — 火车站 — 物资局 — 消防中队 — 普临 — 大和 — 建行 — 宾馆 — 市委 — 中国联通公司 — 万和城 — 海城大酒店 — 财政局 — 公交公司 — 林业局 — 合力 — 建设局 — 卫士小区 — 田水小区 — 体育场 (40站)
回程: 体育场 — 田水小区 — 卫士小区 — 建设局 — 合力 — 林业局 — 公交公司 — 财政局 — 海城大酒店 — 万和城 — 中国联通公司 — 市委 — 宾馆 — 建行 — 大和 — 普临 — 消防中队 — 物资局 — 火车站 — 大市场 — 站百 — 富豪酒店 — 中医院 — 四中 — 人保 — 国税局 — 工商局 — 前进小学 — 防疫站 — 图书馆 — 太和 — 卫星小区 — 市医院 — 设计院 — 房产处 — 二中 — 有线电视台 — 新东市场 — 党校 — 体育场 (40站)