南门
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 建行 — 宾馆 — 市委 — 中国联通公司 — 万和城 — 海城大酒店 — 正骨医院 — 太和 — 二百 — 南门 — 新立 — 大集 — 建材市场 (17站)
回程: 建材市场 — 大集 — 新立 — 南门 — 二百 — 太和 — 正骨医院 — 海城大酒店 — 万和城 — 中国联通公司 — 市委 — 宾馆 — 建行 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (17站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 建行 — 宾馆 — 市委 — 中国联通公司 — 万和城 — 海城大酒店 — 正骨医院 — 太和 — 二百 — 南门 — 南关大厅 — 五中 — 百汇香山 — 艺新 — 高中 — 同泽 — 西响 — 东响 (22站)
回程: 东响 — 西响 — 同泽 — 高中 — 艺新 — 百汇香山 — 五中 — 南关大厅 — 南门 — 二百 — 太和 — 正骨医院 — 海城大酒店 — 万和城 — 中国联通公司 — 市委 — 宾馆 — 建行 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (22站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 建行 — 宾馆 — 农业发展银行 — 电台 — 人大 — 报社 — 市政协 — 人保 — 国税局 — 工商局 — 前进小学 — 防疫站 — 太和 — 二百 — 南门 — 新立 — 海城电视大学 — 箭楼 — 毛祁 (23站)
回程: 毛祁 — 箭楼 — 海城电视大学 — 新立 — 南门 — 二百 — 太和 — 防疫站 — 前进小学 — 工商局 — 国税局 — 人保 — 市政协 — 报社 — 人大 — 电台 — 农业发展银行 — 宾馆 — 建行 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (23站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 建行 — 宾馆 — 农业发展银行 — 电台 — 人大 — 报社 — 市政协 — 人保 — 一建 — 电视台 — 正骨医院 — 太和 — 二百 — 南门 — 新立 — 新立派出所 — 张家 — 小河沿 — 八里 (23站)
回程: 八里 — 小河沿 — 张家 — 新立派出所 — 新立 — 南门 — 二百 — 太和 — 正骨医院 — 电视台 — 一建 — 人保 — 市政协 — 报社 — 人大 — 电台 — 农业发展银行 — 宾馆 — 建行 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (23站)
去程: 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 建行 — 宾馆 — 市委 — 中国联通公司 — 万和城 — 海城大酒店 — 正骨医院 — 太和 — 二百 — 南门 — 新立 — 张家 — 河家村 — 八里 — 梨树 (18站)
回程: 梨树 — 八里 — 河家村 — 张家 — 新立 — 南门 — 二百 — 太和 — 正骨医院 — 海城大酒店 — 万和城 — 中国联通公司 — 市委 — 宾馆 — 建行 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 (18站)
去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 建行 — 宾馆 — 市委 — 中国联通公司 — 万和城 — 海城大酒店 — 正骨医院 — 太和 — 二百 — 南门 — 新立 — 张家 — 河家村 — 八里 — 里峪 (19站)
回程: 里峪 — 八里 — 河家村 — 张家 — 新立 — 南门 — 二百 — 太和 — 正骨医院 — 海城大酒店 — 万和城 — 中国联通公司 — 市委 — 宾馆 — 建行 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (19站)
去程: 栗子 — 同泽 — 高中 — 艺新 — 百汇香山 — 五中 — 南关大厅 — 南门 — 二百 — 太和 — 防疫站 — 前进小学 — 工商局 — 国税局 — 人保 — 市政协 — 报社 — 人大 — 电台 — 农业发展银行 — 宾馆 — 建行 — 富豪酒店 — 三元家电超市 — 中医院 — 富奎集团 — 农业银行 — 国土资源局 — 征稽所 — 园林 — 兴海管理区 — 广济医院 — 铁西派出所 — 六中 — 后英集团 — 安村 — 市政公司 — 三中 — 二台子 — 北方钢管厂 — 铁西开发区 — 消防队 (42站)
回程: 消防队 — 铁西开发区 — 北方钢管厂 — 二台子 — 三中 — 市政公司 — 安村 — 后英集团 — 六中 — 铁西派出所 — 广济医院 — 兴海管理区 — 园林 — 征稽所 — 国土资源局 — 农业银行 — 富奎集团 — 中医院 — 三元家电超市 — 富豪酒店 — 建行 — 宾馆 — 农业发展银行 — 电台 — 人大 — 报社 — 市政协 — 人保 — 国税局 — 工商局 — 前进小学 — 防疫站 — 太和 — 二百 — 南门 — 南关大厅 — 五中 — 百汇香山 — 艺新 — 高中 — 同泽 — 栗子 (42站)
去程: 小河沿 — 张家 — 新立 — 南门 — 二百 — 太和 — 北关 — 市委 — 宾馆 — 富豪酒店 — 三元家电超市 — 中医院 — 富奎集团 — 农业银行 — 国土资源局 — 征稽所 — 园林 — 兴海管理区 — 广济医院 — 铁西派出所 — 六中 — 后英集团 — 安村 — 市政公司 — 三中 — 二台子 — 北方钢管厂 — 铁西开发区 — 消防队 (29站)
回程: 消防队 — 铁西开发区 — 北方钢管厂 — 二台子 — 三中 — 市政公司 — 安村 — 后英集团 — 六中 — 铁西派出所 — 广济医院 — 兴海管理区 — 园林 — 征稽所 — 国土资源局 — 农业银行 — 富奎集团 — 中医院 — 三元家电超市 — 富豪酒店 — 宾馆 — 市委 — 北关 — 太和 — 二百 — 南门 — 新立 — 张家 — 小河沿 (29站)