集和路口1站
去程: 同安小西门 — 城西 — 新西桥 — 同兴 — 同安劳动力市场 — 新民镇政府 — 乌涂 — 乌涂商业街 — 湖里园 — 梧侣 — 思明园 — 同宏路2站 — 同宏路1站 — 同安前埔村 — 集和路口3站 — 橄榄树 — 集和路口1站 — 同明路2站 — 同明路1站 — 大店 — 同安园 — 工业集中区 — 西柯路口 — 环东海域指挥部 — 美溪路 — 西柯枢纽站 (26站)
回程: 西柯枢纽站 — 美溪路 — 环东海域指挥部 — 西柯路口 — 工业集中区 — 同安园 — 大店 — 同明路1站 — 同明路2站 — 集和路口1站 — 橄榄树 — 集和路口3站 — 同安前埔村 — 同宏路1站 — 同宏路2站 — 思明园 — 梧侣 — 湖里园 — 乌涂商业街 — 乌涂 — 新民镇政府 — 同安劳动力市场 — 同兴 — 新西桥 — 城西 — 同安小西门 (26站)
去程: 同安小西门 — 银城商厦 — 金安大厦 — 陆丰 — 同安汽车站(南) — 城南 — 阳翟 — 第三医院 — 泥山 — 西湖村 — 工业集中区 — 同安园 — 大店 — 同明路1站 — 同明路2站 — 集和路口1站 — 橄榄树 — 集和路口3站 — 同安前埔村 — 同宏路1站 — 同宏路2站 — 思明园 — 梧侣文化园 — 梧侣 — 湖里园 — 乌涂商业街 (26站)
回程: 乌涂商业街 — 湖里园 — 梧侣 — 梧侣文化园 — 思明园 — 同宏路2站 — 同宏路1站 — 同安前埔村 — 集和路口3站 — 橄榄树 — 集和路口1站 — 同明路2站 — 同明路1站 — 大店 — 同安园 — 工业集中区 — 西湖村 — 泥山 — 第三医院 — 阳翟 — 城南 — 同安汽车站(南) — 陆丰 — 金安大厦 — 银城商厦 — 同安小西门 (26站)
去程: 芸溪居住公园 — 第二外国语学校 — 同兴 — 新西桥 — 大同中心小学 — 金安大厦 — 陆丰 — 同安汽车站(南) — 城南 — 阳翟 — 第三医院 — 集安路口 — 泥山西 — 乌涂商业街 — 湖里园 — 梧侣 — 梧侣文化园 — 思明园 — 同宏路2站 — 同宏路1站 — 同安前埔村 — 集和路口3站 — 橄榄树 — 集和路口1站 — 同明路2站 — 同明路1站 — 大店 — 同安园 — 工业集中区 (29站)
回程: 工业集中区 — 同安园 — 大店 — 同明路1站 — 同明路2站 — 集和路口1站 — 橄榄树 — 集和路口3站 — 同安前埔村 — 同宏路1站 — 同宏路2站 — 思明园 — 梧侣 — 梧侣文化园 — 湖里园 — 乌涂商业街 — 泥山西 — 集安路口 — 第三医院 — 阳翟 — 城南 — 同安汽车站(南) — 陆丰 — 金安大厦 — 大同中心小学 — 新西桥 — 同兴 — 第二外国语学校 — 芸溪居住公园 (29站)
去程: 工业集中区 — 同安园 — 同明路1站 — 同明路2站 — 集和路口1站 — 橄榄树 — 集和路口3站 — 同安前埔村 — 同宏路1站 — 同宏路2站 — 思明园 — 梧侣文化园 — 梧侣 — 湖里园 — 乌涂商业街 — 乌涂 — 新民镇政府 — 烧灰 — 城南 — 同安汽车站(南) — 陆丰 — 金安大厦 — 钟楼 — 南门 — 溪边 — 同安电视台 — 岳口小区 — 啤酒厂 — 顶溪头 — 下溪头 — 东宅 — 苏厝路口 — 洪塘派出所 — 洪塘镇政府 — 白石 — 下墩 — 大乡 — 龙堀西 — 龙堀东 (39站)
回程: 龙堀东 — 龙堀西 — 大乡 — 下墩 — 白石 — 洪塘镇政府 — 洪塘派出所 — 苏厝路口 — 东宅 — 下溪头 — 顶溪头 — 啤酒厂 — 岳口小区 — 同安电视台 — 溪边 — 南门 — 钟楼 — 金安大厦 — 陆丰 — 同安汽车站(南) — 城南 — 烧灰 — 新民镇政府 — 乌涂 — 乌涂商业街 — 湖里园 — 梧侣 — 梧侣文化园 — 思明园 — 同宏路2站 — 同宏路1站 — 同安前埔村 — 集和路口3站 — 橄榄树 — 集和路口1站 — 同明路2站 — 同明路1站 — 同安园 — 工业集中区 (39站)