佳园小区
去程: 秀洲区政府 — 佳园小区 — 嘉兴高级中学 — 市运管处 — 二环西路 — 中丝苑 — 友谊街 — 越秀北路 — 电子小区 — 邮电路 — 洪波路菜场 — 栅堰新村 — 安乐路 — 第一医院 — 社保局 — 环城南路 — 南湖大桥 — 市行政中心 — 市信访局 — 博物馆 — 嘉兴一中 — 文涛苑 — 市妇幼保健院 — 巴黎都市 — 新南社区 — 怡和园 — 南湖区政府 (27站)
回程: 南湖区政府 — 怡和园 — 新南社区 — 巴黎都市 — 市妇幼保健院 — 文涛苑 — 嘉兴一中 — 博物馆 — 市信访局 — 市行政中心 — 南湖大桥 — 环城南路 — 社保局 — 第一医院 — 安乐路 — 栅堰新村 — 洪波路菜场 — 邮电路 — 电子小区 — 越秀北路 — 友谊街 — 中丝苑 — 二环西路 — 市运管处 — 嘉兴高级中学 — 佳园小区 — 秀洲区政府 (27站)