九山北路
去程: 九山北路 — 大桥头 — 皮坊巷 — 八字桥 — 百里坊 — 朔门 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 黎明西路 — 灰桥 — 黎明立交桥 — 洪殿 — 航标路口 — 特警桥 — 上新桥 — 横渎 — 时代广场 — 体育中心 — 桥儿头 — 南浦桥 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦八区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 新南站 — 瓯江大厦 — 月乐垟 — 塘西 — 龙霞住宅区 — 瓯海中学 — 大堡底 — 蟠凤 — 东方路口 — 慈湖路口 — 七里河灯饰城 (39站)
回程: 七里河灯饰城 — 慈湖路口 — 东方路口 — 蟠凤 — 大堡底 — 瓯海中学 — 龙霞住宅区 — 塘西 — 月乐垟 — 瓯江大厦 — 新南站 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦八区 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦桥 — 桥儿头 — 体育中心 — 时代广场 — 横渎 — 上新桥 — 特警桥 — 航标路口 — 洪殿 — 黎明立交桥 — 灰桥 — 黎明西路 — 垟儿路口 — 陡门头 — 安澜亭 — 水门头 — 朔门 — 百里坊 — 八字桥 — 皮坊巷 — 大桥头 — 九山北路 (38站)
去程: 九山北路 — 粗糠桥 — 奥林匹克广场 — 西站 — 清明桥 — 杏花路 — 马鞍池西路 — 银都花苑 — 飞霞南路 — 茶院寺 — 体育中心 — 时代广场 — 横渎 — 中西医院 — 伯爵山庄 — 新城站 — 广电中心 — 市质检局 — 开发区管委会 — 雁湖社区 — 鳌江南路 — 江前 — 上江 — 富春江路 — 屿田 — 括苍东路口 — 慎江路口 — 邻里中心 — 钱江路 — 四明山路 — 大罗山路 — 石坦村 — 东方学院 — 甬江路 (34站)
回程: 甬江路 — 东方学院 — 石坦村 — 大罗山路 — 四明山路 — 钱江路 — 邻里中心 — 慎江路口 — 括苍东路口 — 屿田 — 富春江路 — 上江 — 江前 — 鳌江南路 — 雁湖社区 — 开发区管委会 — 市质检局 — 广电中心 — 旺增桥 — 伯爵山庄 — 中西医院 — 横渎 — 时代广场 — 体育中心 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 市政大桥 — 水心竹组团 — 马鞍池西路 — 杏花路 — 清明桥 — 西站 — 奥林匹克广场 — 粗糠桥 — 九山北路 (35站)
去程: 东小区始发站 — 东小区菜场 — 划龙桥村委会 — 站前东小区 — 前网新村 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦八区 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦桥 — 桥儿头 — 龟湖路口 — 蒲鞋市农贸 — 上村 — 黎明西路 — 垟儿路口 — 涨桥头 — 陡门头 — 安澜亭 — 水门头 — 朔门 — 百里坊 — 八字桥 — 皮坊巷 — 大桥头 — 九山北路 — 蛟翔巷口 — 九山公园 — 西站 — 奥林匹克广场 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 双屿 — 双屿客运中心 — 下岭 — 山后[双屿] — 嵇师新街 — 龙峰山庄 (43站)
回程: 龙峰山庄 — 嵇师新街 — 山后[双屿] — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 奥林匹克广场 — 西站 — 九山公园 — 蛟翔巷口 — 九山北路 — 大桥头 — 皮坊巷 — 八字桥 — 百里坊 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 — 涨桥头 — 公园路口 — 垟儿路口 — 黎明西路 — 上村 — 蒲鞋市农贸 — 龟湖路口 — 桥儿头 — 南浦桥 — 南浦农贸(友好医院) — 南浦八区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 站前东小区 — 划龙桥村委会 — 东小区菜场 — 东小区始发站 (43站)
去程: 瞿溪 — 瞿溪邮电局 — 延川路 — 瞿溪车站 — 江垟 — 殿上 — 郭南 — 郭溪 — 水闸头 — 白塔殿 — 塘下老街 — 塘下新街 — 梅屿 — 高殿 — 基安山 — 浦西 — 西岙底 — 山前 — 旸岙 — 地质桥 — 新桥 — 西山 — 西山桥 — 将军桥 — 将军大酒店 — 振瓯路 — 鹿城后巷 — 粗糠桥 — 九山北路 (29站)
回程: 九山北路 — 粗糠桥 — 鹿城后巷 — 瓯海区府 — 振瓯路 — 将军大酒店 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 地质桥 — 旸岙 — 山前 — 西岙底 — 浦西 — 基安山 — 高殿 — 梅屿 — 塘下新街 — 塘下老街 — 白塔殿 — 水闸头 — 郭溪 — 郭南 — 殿上 — 江垟 — 瞿溪车站 — 延川路 — 瞿溪邮电局 — 瞿溪 (30站)