延川路
去程: 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 龙野花园 — 南浦二区 — 南浦六区 — 南塘大桥 — 法派路口 — 客运中心 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 花坦头 — 瓯海区府 — 将军大酒店 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 — 西湖村 — 下山头 — 东村 — 娄桥路口 — 吕家降 — 农副产品批发市场 — 古岸头 — 潘桥路口 — 亨得利 — 普宁寺 — 任桥路口 — 任桥 — 塘下新街 — 塘下老街 — 白塔殿 — 水闸头 — 郭溪 — 郭南 — 殿上 — 江垟 — 瞿溪车站 — 延川路 — 瞿溪邮电局 — 瞿溪 (48站)
回程: 瞿溪 — 瞿溪邮电局 — 延川路 — 瞿溪车站 — 江垟 — 殿上 — 郭南 — 郭溪 — 水闸头 — 白塔殿 — 塘下老街 — 塘下新街 — 任桥 — 任桥路口 — 普宁寺 — 亨得利 — 潘桥路口 — 上汇社区 — 上汇村委会 — 娄桥路口 — 东村 — 下山头 — 西湖村 — 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 西山桥 — 将军桥 — 将军大酒店 — 振瓯路 — 花坦头 — 三维桥 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 客运中心 — 法派路口 — 东屿路 — 南塘大桥 — 南浦六区 — 南浦二区 — 龙野花园 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 (49站)
去程: 瞿溪 — 瞿溪邮电局 — 延川路 — 瞿溪车站 — 江垟 — 殿上 — 郭南 — 郭溪 — 水闸头 — 白塔殿 — 塘下老街 — 塘下新街 — 梅屿 — 高殿 — 基安山 — 浦西 — 西岙底 — 山前 — 旸岙 — 地质桥 — 新桥 — 西山 — 西山桥 — 将军桥 — 将军大酒店 — 振瓯路 — 鹿城后巷 — 粗糠桥 — 九山北路 (29站)
回程: 九山北路 — 粗糠桥 — 鹿城后巷 — 瓯海区府 — 振瓯路 — 将军大酒店 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 地质桥 — 旸岙 — 山前 — 西岙底 — 浦西 — 基安山 — 高殿 — 梅屿 — 塘下新街 — 塘下老街 — 白塔殿 — 水闸头 — 郭溪 — 郭南 — 殿上 — 江垟 — 瞿溪车站 — 延川路 — 瞿溪邮电局 — 瞿溪 (30站)