九十七处
去程: 曹庵 — 派出所 — 窑厂[曹庵镇] — 仇桥 — 戚郢 — 杨楼 — 孤堆 — 后郢 — 王郢 — 北岗 — 南郢 — 横塘 — 吴小郢 — 三和粮站 — 姚皋 — 三和中学 — 土楼村 — 乡政府 — 义城 — 金岭医药锚固公司 — 金山花园 — 胡郢 — 金岭工业区 — 九十七处 — 化建医院 — 泉山(东) — 中北巴士 — 铁路新村 — 老龙眼 — 中国移动 — 市政府(东) — 洞山 — 理工大 — 淮南站 — 舜耕 — 中行 — 华联商厦(北) — 龙湖路(东) — 玉龙家私(公交一公司) — 国庆路(东) — 国庆东路 — 六里站 — 眼科医院 — 机床厂 — 卫校 — 宫集 — 绿十字 — 十八中 — 洛河电厂 — 洛河 — 十一中 — 富华服饰 — 窑云路 — 小庄 — 方楼新村 — 方家楼 (56站)
回程: 方家楼 — 方楼新村 — 小庄 — 窑云路 — 富华服饰 — 十一中 — 洛河 — 洛河电厂 — 十八中 — 绿十字 — 宫集 — 卫校 — 机床厂 — 眼科医院 — 六里站 — 国庆东路 — 国庆路(西) — 玉龙家私(公交一公司) — 龙湖路(南) — 华联商厦(北) — 中行 — 舜耕 — 淮南站 — 理工大 — 一中 — 洞山 — 市政府(东) — 中国移动 — 老龙眼 — 铁路新村 — 中北巴士 — 泉山(南) — 化建医院 — 九十七处 — 金岭工业区 — 胡郢 — 金山花园 — 金岭医药锚固公司 — 义城 — 乡政府 — 土楼村 — 三和中学 — 姚皋 — 三和粮站 — 吴小郢 — 横塘 — 南郢 — 北岗 — 王郢 — 后郢 — 孤堆 — 杨楼 — 戚郢 — 仇桥 — 窑厂[曹庵镇] — 派出所 — 曹庵 (57站)
去程: 田家庵 — 公园东门 — 丽人医院(保健院) — 公园南门 — 淮师附小 — 龙湖路(南) — 华联商厦(北) — 中行 — 舜耕 — 淮南站 — 理工大 — 一中 — 天桥小区 — 联通公司 — 洞三小 — 陈庄[舜耕镇] — 淮南二中 — 泉山路[舜耕西路] — 化肥厂 — 泉山(南) — 化建医院 — 九十七处 — 金岭工业区 — 胡郢 — 金山花园 — 铆固公司(金岭医药) — 义城 — 乡政府 — 土楼村 — 三和中学 — 姚皋 — 三和粮站 — 吴小郢 — 横塘 — 南郢 — 北岗 — 王郢 — 后郢 — 杨楼 — 戚郢 — 仇桥 — 窑厂[曹庵镇] — 派出所 — 三岔路 — 史院路 — 张集 — 轩岗 — 育生路 — 大桥南站 — 史院 (50站)
回程: 史院 — 大桥南站 — 育生路 — 轩岗 — 张集 — 史院路 — 三岔路 — 派出所 — 窑厂[曹庵镇] — 仇桥 — 戚郢 — 杨楼 — 后郢 — 王郢 — 北岗 — 南郢 — 横塘 — 吴小郢 — 三和粮站 — 姚皋 — 三和中学 — 土楼村 — 乡政府 — 义城 — 铆固公司(金岭医药) — 金山花园 — 胡郢 — 金岭工业区 — 九十七处 — 化建医院 — 泉山(南) — 化肥厂 — 泉山路[舜耕西路] — 淮南二中 — 陈庄[舜耕镇] — 洞三小 — 联通公司 — 天桥小区 — 理工大 — 淮南站 — 舜耕 — 中行 — 华联商厦(北) — 龙湖路(南) — 淮师附小 — 公园南门 — 丽人医院(保健院) — 公园东门 — 田家庵 (49站)
去程: 安成铺 — 兴化公司 — 化肥厂 — 泉山(南) — 化建医院 — 九十七处 — 金岭工业区 — 胡郢 — 金山花园 — 南纬一路 — 志高动漫 — 新二中 — 市政务中心北门 — 淮河大道 — 民祥街 — 民惠街 — 山南管委会 — 洞山中路[淮河大道北段] — 洞山 — 市政府(东) — 浦发银行(广场) — 广场小区 — 广场北路 — 惠利大道 — 国庆西路[惠利大道] — 旧车市场 — 四水厂 — 安成铺 (28站)
回程: 安成铺 — 四水厂 — 旧车市场 — 国庆西路[惠利大道] — 惠利大道 — 广场北路 — 广场小区 — 浦发银行(广场) — 市政府(东) — 洞山 — 洞山中路[淮河大道北段] — 山南管委会 — 民惠街 — 民祥街 — 淮河大道 — 市政务中心北门 — 新二中 — 志高动漫 — 南纬一路 — 金山花园 — 胡郢 — 金岭工业区 — 九十七处 — 化建医院 — 泉山(南) — 化肥厂 — 兴化公司 — 安成铺 (28站)