刘家新村
环形车: 印江路停车场 — 印江路 — 娄山后 — 南渠 — 重庆北路 — 刘家新村 — 湘潭路 — 湾头 — 湾头村东 — 十梅庵公园 — 十梅庵路 — 娄山路 — 十梅庵 — 枣园 — 坊子街 — 南岭 — 青原石材 — 石沟 — 文昌阁 — 大村庄 — 东南山 — 通真宫路 — 延寿宫路 — 曲戈庄 — 新村 — 峰山路 — 李村 — 京口路 — 五十八中 — 东北庄 — 维客广场 — 李村 — 峰山路 — 新村 — 曲戈庄 — 延寿宫路 — 通真宫路 — 东南山 — 大村庄 — 文昌阁 — 石沟 — 青原石材 — 南岭 — 坊子街 — 枣园 — 十梅庵 — 娄山路 — 十梅庵路 — 十梅庵公园 — 湾头村东 — 湾头 — 湘潭路 — 刘家新村 — 重庆北路 — 南渠 — 娄山后 — 印江路 — 印江路停车场 (58站)
去程: 南丰路 — 武宁路 — 九江路 — 乐安路 — 开平路 — 阜阳路 — 中心医院 — 海晶化工 — 胜利桥 — 胜利桥北 — 四流中支路 — 太原路 — 太原路东站 — 永平家园 — 国棉六厂 — 北苑风景 — 晓翁村 — 永平路 — 沧口公园 — 三中 — 沧口体育场 — 娄山翠湖小区 — 唐山路 — 重庆中路 — 南岭 — 坊子街 — 枣园 — 四医 — 南渠 — 重庆北路 — 刘家新村 — 湘潭路 — 湾头 — 湾头村东 — 古城顶 — 十梅庵公园 (36站)
回程: 十梅庵公园 — 古城顶 — 湾头村东 — 湾头 — 湘潭路 — 刘家新村 — 重庆北路 — 南渠 — 四医 — 枣园 — 坊子街 — 南岭 — 重庆中路 — 唐山路 — 娄山翠湖小区 — 沧口体育场 — 三中 — 沧口公园 — 永平路 — 晓翁村 — 北苑风景 — 国棉六厂 — 永平家园 — 太原路东站 — 太原路 — 四流中支路 — 胜利桥北 — 胜利桥 — 海晶化工 — 中心医院 — 阜阳路 — 开平路 — 乐安路 — 长沙路 — 武宁路 — 南丰路 (36站)