十梅庵路
途径“十梅庵路”的公交线路
环形车: 印江路停车场 — 印江路 — 娄山后 — 南渠 — 重庆北路 — 刘家新村 — 湘潭路 — 湾头 — 湾头村东 — 十梅庵公园 — 十梅庵路 — 娄山路 — 十梅庵 — 枣园 — 坊子街 — 南岭 — 青原石材 — 石沟 — 文昌阁 — 大村庄 — 东南山 — 通真宫路 — 延寿宫路 — 曲戈庄 — 新村 — 峰山路 — 李村 — 京口路 — 五十八中 — 东北庄 — 维客广场 — 李村 — 峰山路 — 新村 — 曲戈庄 — 延寿宫路 — 通真宫路 — 东南山 — 大村庄 — 文昌阁 — 石沟 — 青原石材 — 南岭 — 坊子街 — 枣园 — 十梅庵 — 娄山路 — 十梅庵路 — 十梅庵公园 — 湾头村东 — 湾头 — 湘潭路 — 刘家新村 — 重庆北路 — 南渠 — 娄山后 — 印江路 — 印江路停车场 (58站)