嫩江路
去程: 苗苗豆乳厂 — 西环城路 — 霍林河路 — 洛阳街 — 锦西路 — 和平大街 — 静安路 — 正阳街 — 西安大路 — 升阳街 — 春草路 — 兴阳街 — 跳伞塔北胡同 — 普阳街 — 阳光路 — 翔运街 — 西安大路 — 辽宁路 — 芙蓉路 — 嫩江路 — 西一条街 — 青岛路 — 天津路 — 南京大街 — 南广场 — 东三条 — 远东批发 (27站)
回程: 远东批发 — 东三条 — 南广场 — 南京大街 — 天津路 — 青岛路 — 西一条街 — 嫩江路 — 芙蓉路 — 辽宁路 — 西安大路 — 翔运街 — 阳光路 — 普阳街 — 跳伞塔北胡同 — 兴阳街 — 春草路 — 升阳街 — 西安大路 — 正阳街 — 静安路 — 和平大街 — 锦西路 — 洛阳街 — 霍林河路 — 西环城路 — 苗苗豆乳厂 (27站)
去程: 西环城路 — 隆化路 — 和平大街 — 绿园小学 — 绿园区中医院 — 春城大街 — 万福街 — 正阳街 — 长春公园 — 西安广场 — 青浦路 — 升阳街 — 辽阳街 — 春草路 — 青普桥 — 普阳街 — 阳光路 — 翔运街 — 西安大路 — 辽宁路 — 北安路 — 芙蓉桥 — 青松街 — 嫩江路 — 西二条 — 胜利公园 — 人民大街 — 天津路 — 南广场 — 远东批发 (30站)
回程: 远东批发 — 南广场 — 天津路 — 人民大街 — 胜利公园 — 西二条 — 嫩江路 — 青松街 — 芙蓉桥 — 北安路 — 辽宁路 — 西安大路 — 翔运街 — 阳光路 — 普阳街 — 青普桥 — 春草路 — 辽阳街 — 升阳街 — 青浦路 — 西安广场 — 长春公园 — 正阳街 — 万福街 — 春城大街 — 绿园区中医院 — 绿园小学 — 和平大街 — 隆化路 — 西环城路 (30站)