皮家路
途径“皮家路”的公交线路
去程: 蔡家岗 — 谢家集 — 谢一矿 — 机厂 — 天桥 — 建井处 — 钢厂 — 土坝孜 — 肥皂厂 — 建西村 — 八公山[八公山路] — 大瓜地 — 八区法院 — 皖淮机械厂 — 毕家岗 — 哈庄 — 李嘴孜 — 山王 — 张楼 — 孔集 — 牛家路 — 皮家路 — 乳酸厂 — 青龙寺 — 新建服装厂 — 致诚汽车 — 大山 — 大市场 — 啤酒厂 — 凤城大道 — 政务中心 — 凤台 (32站)
回程: 凤台 — 政务中心 — 凤城大道 — 啤酒厂 — 大市场 — 大山 — 致诚汽车 — 新建服装厂 — 青龙寺 — 乳酸厂 — 皮家路 — 牛家路 — 孔集 — 张楼 — 山王 — 李嘴孜 — 哈庄 — 毕家岗 — 皖淮机械厂 — 八区法院 — 大瓜地 — 八公山[八公山路] — 建西村 — 肥皂厂 — 土坝孜 — 钢厂 — 建井处 — 天桥 — 机厂 — 谢一矿 — 蔡家岗 (31站)