皖淮机械厂
去程: 蔡家岗 — 谢家集 — 谢一矿 — 机厂 — 天桥 — 建井处 — 钢厂 — 土坝孜 — 肥皂厂 — 建西村 — 八公山[八公山路] — 大瓜地 — 八区法院 — 皖淮机械厂 — 毕家岗 — 哈庄 — 李嘴孜 — 山王 — 张楼 — 孔集 — 牛家路 — 皮家路 — 乳酸厂 — 青龙寺 — 新建服装厂 — 致诚汽车 — 大山 — 大市场 — 啤酒厂 — 凤城大道 — 政务中心 — 凤台 (32站)
回程: 凤台 — 政务中心 — 凤城大道 — 啤酒厂 — 大市场 — 大山 — 致诚汽车 — 新建服装厂 — 青龙寺 — 乳酸厂 — 皮家路 — 牛家路 — 孔集 — 张楼 — 山王 — 李嘴孜 — 哈庄 — 毕家岗 — 皖淮机械厂 — 八区法院 — 大瓜地 — 八公山[八公山路] — 建西村 — 肥皂厂 — 土坝孜 — 钢厂 — 建井处 — 天桥 — 机厂 — 谢一矿 — 蔡家岗 (31站)
去程: 山王 — 李嘴孜 — 哈庄 — 毕家岗 — 皖淮机械厂 — 八区法院 — 大瓜地 — 八公山[八公山路] — 建西村 — 肥皂厂 — 土坝孜 — 钢厂 — 建井处 — 天桥 — 新华二村 — 毛家饭店(芳草园) — 矿二院 — 谢二小 — 寿阳眼镜 — 蔡家岗 — 夏郢孜 — 谢二矿 — 应台孜路 — 变电所 — 望峰岗矿 — 选煤厂 — 望峰岗[十涧湖东路] — 选煤村 — 上郭 — 刘郢 — 发强医院 — 石家店 — 水泥厂 — 敬老院 — 黑泥 — 安成铺 (36站)
回程: 安成铺 — 黑泥 — 敬老院 — 水泥厂 — 石家店 — 发强医院 — 刘郢 — 上郭 — 选煤村 — 望峰岗[十涧湖东路] — 选煤厂 — 望峰岗矿 — 变电所 — 应台孜路 — 谢二矿 — 夏郢孜 — 蔡家岗 — 寿阳眼镜 — 谢二小 — 矿二院 — 毛家饭店(芳草园) — 新华二村 — 机厂 — 天桥 — 建井处 — 钢厂 — 土坝孜 — 肥皂厂 — 建西村 — 八公山[八公山路] — 大瓜地 — 八区法院 — 皖淮机械厂 — 毕家岗 — 哈庄 — 李嘴孜 — 山王 (37站)