谢一矿
去程: 蔡家岗 — 谢家集 — 谢一矿 — 机厂 — 天桥 — 建井处 — 钢厂 — 土坝孜 — 肥皂厂 — 建西村 — 八公山[八公山路] — 大瓜地 — 八区法院 — 皖淮机械厂 — 毕家岗 — 哈庄 — 李嘴孜 — 山王 — 张楼 — 孔集 — 牛家路 — 皮家路 — 乳酸厂 — 青龙寺 — 新建服装厂 — 致诚汽车 — 大山 — 大市场 — 啤酒厂 — 凤城大道 — 政务中心 — 凤台 (32站)
回程: 凤台 — 政务中心 — 凤城大道 — 啤酒厂 — 大市场 — 大山 — 致诚汽车 — 新建服装厂 — 青龙寺 — 乳酸厂 — 皮家路 — 牛家路 — 孔集 — 张楼 — 山王 — 李嘴孜 — 哈庄 — 毕家岗 — 皖淮机械厂 — 八区法院 — 大瓜地 — 八公山[八公山路] — 建西村 — 肥皂厂 — 土坝孜 — 钢厂 — 建井处 — 天桥 — 机厂 — 谢一矿 — 蔡家岗 (31站)
去程: 田家庵[面粉厂] — 大通北路 — 淮河路 — 淮滨商场 — 淮舜中路 — 田五小 — 国庆路(南) — 家具城 — 通商银行 — 前锋二村 — 人民南路(东) — 华安证券 — 中行 — 舜耕 — 淮南站 — 理工大 — 一中 — 洞山 — 市政府(东) — 中国移动 — 老龙眼 — 铁路新村 — 中北巴士 — 泉山(东) — 化肥厂 — 兴化公司 — 安成铺 — 黑泥 — 敬老院 — 水泥厂 — 石家店 — 发强医院 — 刘郢 — 上郭 — 选煤村 — 望峰岗[十涧湖东路] — 选煤厂 — 望峰岗矿 — 变电所 — 应台孜路 — 谢二矿 — 夏郢孜 — 谢家集 — 谢一矿 — 机厂 — 天桥 — 建井处 — 钢厂 — 土坝孜 — 肥皂厂 — 建西村 — 八公山[八公山路] — 十三中 — 八区政府 (54站)
回程: 八区政府 — 十三中 — 八公山[八公山路] — 建西村 — 肥皂厂 — 土坝孜 — 钢厂 — 建井处 — 天桥 — 机厂 — 谢一矿 — 谢家集 — 夏郢孜 — 谢二矿 — 应台孜路 — 变电所 — 望峰岗矿 — 选煤厂 — 望峰岗[十涧湖东路] — 选煤村 — 上郭 — 刘郢 — 发强医院 — 石家店 — 水泥厂 — 敬老院 — 黑泥 — 安成铺 — 兴化公司 — 化肥厂 — 泉山(东) — 中北巴士 — 铁路新村 — 老龙眼 — 中国移动 — 市政府(东) — 洞山 — 理工大 — 淮南站 — 舜耕 — 中行 — 华安证券 — 人民南路(东) — 前锋二村 — 通商银行 — 家具城 — 国庆路(南) — 田五小 — 淮舜中路 — 淮滨商场 — 淮河路 — 大通北路 — 田家庵[面粉厂] (53站)
去程: 蔡家岗 — 谢家集 — 谢一矿 — 机厂 — 天桥 — 建井处 — 钢厂 — 土坝孜 — 肥皂厂 — 建西村 — 八公山[八公山路] — 大瓜地 — 八区法院 — 新路口 — 安国公司 — 清真寺 — 十八家 — 技校 — 商店 — 皖淮厂 (20站)
回程: 皖淮厂 — 商店 — 技校 — 十八家 — 清真寺 — 安国公司 — 新路口 — 八区法院 — 大瓜地 — 八公山[八公山路] — 建西村 — 肥皂厂 — 土坝孜 — 钢厂 — 建井处 — 天桥 — 机厂 — 谢一矿 — 蔡家岗 (19站)
去程: 田东 — 热电厂 — 平安驾校(电化厂) — 田八小 — 肉厂 — 木材公司 — 纸厂 — 电厂 — 电一建 — 新淮村 — 淮滨商场 — 淮舜中路 — 田五小 — 国庆路(西) — 玉龙家私(公交一公司) — 龙湖路(南) — 华联商厦(北) — 朝阳村(东) — 交通银行 — 朝阳美食城(公安局) — 教院 — 洞山 — 市政府(东) — 中国移动 — 老龙眼 — 铁路新村 — 中北巴士 — 泉山(东) — 泉山路[洞山西路] — 铁三处 — 师院 — 黑泥洼 — 车辆段 — 罗山 — 罗山路 — 合成公司 — 靠山村 — 望峰岗[洞山西路] — 跃进门 — 物流大市场 — 变电所 — 应台孜路 — 谢二矿 — 夏郢孜 — 谢家集 — 谢一矿 — 机厂 — 天桥 — 建井处 — 钢厂 — 土坝孜 — 肥皂厂 — 建西村 — 八公山[建北路] (54站)
回程: 八公山[建北路] — 八仙街 — 建西村 — 肥皂厂 — 土坝孜 — 钢厂 — 建井处 — 天桥 — 机厂 — 谢一矿 — 谢家集 — 夏郢孜 — 谢二矿 — 应台孜路 — 变电所 — 物流大市场 — 跃进门 — 望峰岗[洞山西路] — 靠山村 — 合成公司 — 罗山路 — 罗山 — 车辆段 — 黑泥洼 — 师院 — 铁三处 — 泉山路[洞山西路] — 泉山(东) — 中北巴士 — 铁路新村 — 老龙眼 — 中国移动 — 市政府(东) — 洞山 — 教院 — 朝阳美食城(公安局) — 科委 — 朝阳村(东) — 华联商厦(北) — 龙湖路(东) — 玉龙家私(公交一公司) — 国庆路(西) — 田五小 — 淮舜中路 — 淮滨商场 — 新淮村 — 电一建 — 电厂 — 纸厂 — 木材公司 — 肉厂 — 田八小 — 平安驾校(电化厂) — 热电厂 — 田东 (55站)