望峰岗矿
去程: 蔡家岗 — 夏郢孜 — 谢二矿 — 应台孜路 — 变电所 — 望峰岗矿 — 选煤厂 — 望峰岗[十涧湖东路] — 选煤村 — 上郭 — 刘郢 — 发强医院 — 石家店 — 水泥厂 — 敬老院 — 黑泥 — 安成铺 — 兴化公司 — 化肥厂 — 泉山(东) — 中北巴士 — 铁路新村 — 老龙眼 — 中国移动 — 市政府(东) — 洞山 — 理工大 — 淮南站 — 工务段 — 拉芳舍(人民南路) — 新康医院 — 洞大路 — 大一区 — 大二区 — 体检中心(居仁村) — 水泥厂路 — 转盘街 — 瀚城(大通国税局) — 金丰易居小区 — 大通金丰易居 (40站)
回程: 大通金丰易居 — 金丰易居小区 — 瀚城(大通国税局) — 转盘街 — 水泥厂路 — 体检中心(居仁村) — 大二区 — 大一区 — 洞大路 — 新康医院 — 拉芳舍(人民南路) — 工务段 — 淮南站 — 理工大 — 一中 — 洞山 — 市政府(东) — 中国移动 — 老龙眼 — 铁路新村 — 中北巴士 — 泉山(东) — 化肥厂 — 兴化公司 — 安成铺 — 黑泥 — 敬老院 — 水泥厂 — 石家店 — 发强医院 — 刘郢 — 上郭 — 选煤村 — 望峰岗[十涧湖东路] — 选煤厂 — 望峰岗矿 — 变电所 — 应台孜路 — 谢二矿 — 夏郢孜 — 蔡家岗 (41站)
去程: 田家庵[面粉厂] — 大通北路 — 淮河路 — 淮滨商场 — 淮舜中路 — 田五小 — 国庆路(南) — 家具城 — 通商银行 — 前锋二村 — 人民南路(东) — 华安证券 — 中行 — 舜耕 — 淮南站 — 理工大 — 一中 — 洞山 — 市政府(东) — 中国移动 — 老龙眼 — 铁路新村 — 中北巴士 — 泉山(东) — 化肥厂 — 兴化公司 — 安成铺 — 黑泥 — 敬老院 — 水泥厂 — 石家店 — 发强医院 — 刘郢 — 上郭 — 选煤村 — 望峰岗[十涧湖东路] — 选煤厂 — 望峰岗矿 — 变电所 — 应台孜路 — 谢二矿 — 夏郢孜 — 谢家集 — 谢一矿 — 机厂 — 天桥 — 建井处 — 钢厂 — 土坝孜 — 肥皂厂 — 建西村 — 八公山[八公山路] — 十三中 — 八区政府 (54站)
回程: 八区政府 — 十三中 — 八公山[八公山路] — 建西村 — 肥皂厂 — 土坝孜 — 钢厂 — 建井处 — 天桥 — 机厂 — 谢一矿 — 谢家集 — 夏郢孜 — 谢二矿 — 应台孜路 — 变电所 — 望峰岗矿 — 选煤厂 — 望峰岗[十涧湖东路] — 选煤村 — 上郭 — 刘郢 — 发强医院 — 石家店 — 水泥厂 — 敬老院 — 黑泥 — 安成铺 — 兴化公司 — 化肥厂 — 泉山(东) — 中北巴士 — 铁路新村 — 老龙眼 — 中国移动 — 市政府(东) — 洞山 — 理工大 — 淮南站 — 舜耕 — 中行 — 华安证券 — 人民南路(东) — 前锋二村 — 通商银行 — 家具城 — 国庆路(南) — 田五小 — 淮舜中路 — 淮滨商场 — 淮河路 — 大通北路 — 田家庵[面粉厂] (53站)
去程: 山王 — 李嘴孜 — 哈庄 — 毕家岗 — 皖淮机械厂 — 八区法院 — 大瓜地 — 八公山[八公山路] — 建西村 — 肥皂厂 — 土坝孜 — 钢厂 — 建井处 — 天桥 — 新华二村 — 毛家饭店(芳草园) — 矿二院 — 谢二小 — 寿阳眼镜 — 蔡家岗 — 夏郢孜 — 谢二矿 — 应台孜路 — 变电所 — 望峰岗矿 — 选煤厂 — 望峰岗[十涧湖东路] — 选煤村 — 上郭 — 刘郢 — 发强医院 — 石家店 — 水泥厂 — 敬老院 — 黑泥 — 安成铺 (36站)
回程: 安成铺 — 黑泥 — 敬老院 — 水泥厂 — 石家店 — 发强医院 — 刘郢 — 上郭 — 选煤村 — 望峰岗[十涧湖东路] — 选煤厂 — 望峰岗矿 — 变电所 — 应台孜路 — 谢二矿 — 夏郢孜 — 蔡家岗 — 寿阳眼镜 — 谢二小 — 矿二院 — 毛家饭店(芳草园) — 新华二村 — 机厂 — 天桥 — 建井处 — 钢厂 — 土坝孜 — 肥皂厂 — 建西村 — 八公山[八公山路] — 大瓜地 — 八区法院 — 皖淮机械厂 — 毕家岗 — 哈庄 — 李嘴孜 — 山王 (37站)