汽车总站
去程: 北部湾广场 — 公共汽车公司 — 一中 — 二小 — 汽车总站 — 大修厂 — 东都百汇 — 供电局 — 电器总厂 — 泗海宾馆 — 高德新街 — 高德小学 — 高德 — 高德市场 — 面粉厂 — 四仓 — 沙脚 — 庙山 — 工业园路口 — 工业园区 (20站)
回程: 工业园区 — 工业园路口 — 庙山 — 沙脚 — 四仓 — 面粉厂 — 高德市场 — 高德 — 高德小学 — 高德新街 — 泗海宾馆 — 电器总厂 — 供电局 — 东都百汇 — 大修厂 — 汽车总站 — 二小 — 一中 — 公共汽车公司 — 北部湾广场 (20站)
去程: 海滨公园(北海海底世界) — 二运 — 汽车总站 — 二小 — 客运中心 — 北部湾广场 — 邮政局 — 金湾大厦 — 明慧大厦 — 西南大道路口 — 站前路口 — 贵州开发区(北海海洋之窗) — 精品广场 — 和平小学 — 北海高新区 — 四川南路口 — 侨港 — 国际客运站 — 港湾 — 五号路 — 海滩公园西门 — 海滩公园 — 海滩加油站 — 银滩 (24站)
回程: 银滩 — 海滩加油站 — 海滩公园 — 海滩公园西门 — 五号路 — 港湾 — 国际客运站 — 侨港 — 四川南路口 — 北海高新区 — 和平小学 — 精品广场 — 贵州开发区(北海海洋之窗) — 站前路口 — 西南大道路口 — 明慧大厦 — 金湾大厦 — 邮政局 — 北部湾广场 — 客运中心 — 二小 — 汽车总站 — 工艺厂 — 深圳路口 — 海滨公园(北海海底世界) (25站)
去程: 贵州路小区 — 中油大厦 — 石化生活区 — 中国银行 — 贵州路加油站 — 中航大厦 — 华联商厦 — 客运中心 — 二小 — 汽车总站 — 南珠市场 — 桂新大厦 — 八中 — 铜鼓动西 — 技工学校 — 土地局 — 劳动局 — 东海路口 — 海宁小区 — 六小 — 徐屋南小区 (21站)
回程: 徐屋南小区 — 六小 — 海宁小区 — 东海路口 — 劳动局 — 土地局 — 技工学校 — 铜鼓动西 — 八中 — 桂新大厦 — 南珠市场 — 汽车总站 — 二小 — 客运中心 — 华联商厦 — 中航大厦 — 贵州路加油站 — 中国银行 — 石化生活区 — 中油大厦 — 贵州路小区 (21站)
去程: 天宁新城 — 艺术学院 — 银海区ZF — 和兴居委会 — 和塘新城 — 九中 — 逢时花园 — 海城区交警大队 — 八中 — 桂新大厦 — 体育馆 — 南珠市场 — 汽车总站 — 二小 — 客运中心 — 华联商厦 — 中航大厦 — 中安大厦 — 博铧医院 — 渔港路 — 二职高 — 独树根路口 — 水产市场 (23站)
回程: 水产市场 — 独树根路口 — 二职高 — 渔港路 — 博铧医院 — 中安大厦 — 中航大厦 — 华联商厦 — 客运中心 — 二小 — 汽车总站 — 南珠市场 — 体育馆 — 桂新大厦 — 八中 — 海城区交警大队 — 逢时花园 — 九中 — 和塘新城 — 和兴居委会 — 银海区ZF — 艺术学院 — 天宁新城 (23站)