石泉加油站
去程: 南北湖 — 澉浦 — 红河桥 — 六里 — 三湾 — 六忠 — 庞村 — 倪家木桥 — 长河 — 磨子桥 — 新浦 — 浦漾 — 新石 — 通元 — 汇丰家具厂 — 韩家桥 — 联新 — 杜家村 — 石泉加油站 — 石泉 — 长山河 — 东庄 — 董家场 — 谈桥 — 承花 — 美大 — 棱秀桥 — 联民路口 — 湖塘 — 潘家场 — 支宁路口 — 马桥街 — 马桥医院 — 卫星 — 范新桥 — 周家场 — 城南大道海昌路口 — 海宁客运中心 (38站)
回程: 海宁客运中心 — 城南大道海昌路口 — 周家场 — 范新桥 — 卫星 — 马桥医院 — 马桥街 — 支宁路口 — 潘家场 — 湖塘 — 联民路口 — 棱秀桥 — 美大 — 承花 — 谈桥 — 董家场 — 东庄 — 长山河 — 石泉 — 石泉加油站 — 杜家村 — 联新 — 韩家桥 — 汇丰家具厂 — 通元 — 新石 — 浦漾 — 新浦 — 磨子桥 — 长河 — 倪家木桥 — 庞村 — 六忠 — 三湾 — 六里 — 红河桥 — 澉浦 — 南北湖 (38站)
去程: 嘉兴汽车客运中心 — 万国路天带桥路 — 白云桥 — 蚂桥路口 — 现代物流园 — 八联村 — 九联村 — 太平桥村 — 小家电城 — 王店镇政府 — 王店菜场 — 金桥房产 — 梅里小学 — 亚宏工贸 — 老耶稣教堂 — 凤珍村 — 北美科技 — 盛家桥 — 大石渡 — 油车桥 — 五丰桥 — 五丰工业园 — 左家木桥 — 利群桥 — 老黄里 — 任家场 — 横港站 — 冯家头 — 崔家站 — 溇北村 — 石上浜 — 农丰村 — 百步车站 — 沈家木桥 — 百步信用社 — 周陈浜 — 姜家桥 — 逍恬村 — 富家桥 — 张桥村 — 包家站 — 高竹站 — 倪王小学 — 倪王庙 — 张家浜桥 — 石泉站 — 石泉加油站 — 杜家村 — 联新站 — 韩家桥 — 海伦花城 — 通元车站 (52站)
回程: 通元车站 — 海伦花城 — 韩家桥 — 联新站 — 杜家村 — 石泉加油站 — 石泉站 — 张家浜桥 — 倪王庙 — 倪王小学 — 高竹站 — 包家站 — 张桥村 — 富家桥 — 逍恬村 — 姜家桥 — 周陈浜 — 百步信用社 — 沈家木桥 — 百步车站 — 农丰村 — 石上浜 — 溇北村 — 崔家站 — 冯家头 — 横港站 — 任家场 — 老黄里 — 利群桥 — 左家木桥 — 五丰工业园 — 五丰桥 — 油车桥 — 大石渡 — 盛家桥 — 北美科技 — 凤珍村 — 老耶稣教堂 — 亚宏工贸 — 梅里小学 — 金桥房产 — 王店菜场 — 王店镇政府 — 小家电城 — 太平桥村 — 九联村 — 八联村 — 现代物流园 — 蚂桥路口 — 白云桥 — 万国路天带桥路 — 嘉兴汽车客运中心 (52站)