三湾
去程: 南北湖 — 澉浦 — 红河桥 — 六里 — 三湾 — 六忠 — 庞村 — 倪家木桥 — 长河 — 磨子桥 — 新浦 — 浦漾 — 新石 — 通元 — 汇丰家具厂 — 韩家桥 — 联新 — 杜家村 — 石泉加油站 — 石泉 — 长山河 — 东庄 — 董家场 — 谈桥 — 承花 — 美大 — 棱秀桥 — 联民路口 — 湖塘 — 潘家场 — 支宁路口 — 马桥街 — 马桥医院 — 卫星 — 范新桥 — 周家场 — 城南大道海昌路口 — 海宁客运中心 (38站)
回程: 海宁客运中心 — 城南大道海昌路口 — 周家场 — 范新桥 — 卫星 — 马桥医院 — 马桥街 — 支宁路口 — 潘家场 — 湖塘 — 联民路口 — 棱秀桥 — 美大 — 承花 — 谈桥 — 董家场 — 东庄 — 长山河 — 石泉 — 石泉加油站 — 杜家村 — 联新 — 韩家桥 — 汇丰家具厂 — 通元 — 新石 — 浦漾 — 新浦 — 磨子桥 — 长河 — 倪家木桥 — 庞村 — 六忠 — 三湾 — 六里 — 红河桥 — 澉浦 — 南北湖 (38站)
去程: 汽车站 — 众安桥 — 玉带桥 — 常绿桥 — 长沙 — 南环村 — 金星村 — 许油车 — 韩家桥 — 通元 — 新浦 — 长河 — 庞村 — 六忠 — 三湾 (15站)
回程: 三湾 — 六忠 — 庞村 — 长河 — 新浦 — 通元 — 韩家桥 — 许油车 — 金星村 — 南环村 — 长沙 — 常绿桥 — 玉带桥 — 众安桥 — 汽车站 (15站)
去程: 汽车站 — 众安桥 — 玉带桥 — 常绿桥 — 长沙 — 南环村 — 鸟船港桥 — 金星村 — 安静桥 — 许油车 — 滕泾村 — 韩家桥 — 通元 — 新石 — 浦漾 — 新浦 — 磨子桥 — 长河 — 倪家木桥 — 庞村 — 六忠 — 三湾 — 狮子浜桥 — 紫金山村 — 紫云里 — 海宁回车场 (26站)
回程: 海宁回车场 — 紫云里 — 紫金山村 — 狮子浜桥 — 三湾 — 六忠 — 庞村 — 倪家木桥 — 长河 — 磨子桥 — 新浦 — 浦漾 — 新石 — 通元 — 韩家桥 — 滕泾村 — 许油车 — 安静桥 — 金星村 — 鸟船港桥 — 南环村 — 长沙 — 常绿桥 — 玉带桥 — 众安桥 — 汽车站 (26站)