世纪光华
去程: 温江客运中心 — 世纪光华 — 七彩花都 — 花季街 — 尚西花都 — 莱茵河谷 — 光华路口 — 花博会 — 政务中心 — 红光菜市 — 燎原小区 — 消防大队 — 两河路西段 — 文府苑路 — 南浦路 — 杨柳西路 — 教育学院 — 海科路口 — 学府路 — 海科路 — 天府家园 — 青岛啤酒 — 红艳配送 (23站)
回程: 红艳配送 — 青岛啤酒 — 天府家园 — 海科路 — 学府路 — 海科路口 — 教育学院 — 杨柳西路 — 南浦路 — 文府苑路 — 两河路西段 — 消防大队 — 燎原小区 — 红光菜市 — 政务中心 — 花博会 — 光华路口 — 莱茵河谷 — 尚西花都 — 花季街 — 七彩花都 — 世纪光华 — 温江客运中心 (23站)