西坞
去程: 贾宅 — 南溪 — 啤酒厂 — 西坞 — 横城 — 下杨坞 — 大潮 — 潘坞 — 西路 — 岭下 — 南站 — 水果市场 — 西苑里 — 振兴路口 — 南街口(好乐多) — 商城 — 人民医院 — 接官亭 — 西牌楼 — 西站 (20站)
回程: 西站 — 西牌楼 — 接官亭 — 人民医院 — 商城 — 南街口(好乐多) — 振兴路口 — 西苑里 — 水果市场 — 南站 — 岭下 — 西路 — 潘坞 — 大潮 — 下杨坞 — 横城 — 西坞 — 啤酒厂 — 南溪 — 贾宅 (20站)
去程: 安儒 — 南溪 — 啤酒厂 — 西坞 — 横城 — 下洋坞 — 潘坞 — 大桥 — 西路 — 岭下 — 南站 — 水果市场 — 南街口 — 商城 — 人民医院 — 接官亭 — 西牌楼 — 西站 (18站)
回程: 西站 — 西牌楼 — 接官亭 — 人民医院 — 商城 — 南街口 — 水果市场 — 南站 — 岭下 — 西路 — 大桥 — 潘坞 — 下洋坞 — 横城 — 西坞 — 啤酒厂 — 南溪 — 安儒 (18站)