邮电大楼
去程: 南方联 — 菊园小区 — 儿童公园 — 后成 — 江南小区 — 下傅 — 下傅小区 — 徐江楼 — 钓鱼矶公园 — 荷叶口 — 九联工业区 — 交通设计院 — 梦娜袜业 — 徐江工业区 — 真爱毛纺 — 毛店山脚 — 后园 — 许宅 — 江南街 — 石麻车 — 古塘 — 稽亭小区 — 财税大楼 — 信用联社 — 邮电大楼 — 综合市场 — 大成中学 — 文化中心 — 水上活动中心 — 佛堂站 (30站)
回程: 佛堂站 — 水上活动中心 — 文化中心 — 大成中学 — 综合市场 — 邮电大楼 — 信用联社 — 财税大楼 — 稽亭小区 — 古塘 — 石麻车 — 江南街 — 许宅 — 后园 — 毛店山脚 — 真爱毛纺 — 徐江工业区 — 梦娜袜业 — 交通设计院 — 九联工业区 — 荷叶口 — 钓鱼矶公园 — 徐江楼 — 下傅小区 — 下傅 — 江南小区 — 后成 — 儿童公园 — 菊园小区 — 南方联 (30站)
去程: 南方联 — 菊园小区 — 儿童公园 — 后成 — 江南小区 — 下傅 — 下傅小区 — 徐江楼 — 钓鱼矶公园 — 荷叶口 — 九联工业区 — 交通设计院 — 梦娜袜业 — 徐江工业区 — 徐江办事处 — 徐村 — 后园 — 洋滩 — 苗店 — 前流 — 江南街 — 上湖头 — 山脚下 — 吴头 — 东坎头 — 石楼 — 赵朱 — 恒友公司 — 世宝公司 — 帅达尔公司 — 信用联社 — 邮电大楼 — 百货大楼 — 新市基 — 东王圆盘 — 文化中心 — 水上活动中心 — 佛堂站 (38站)
回程: 佛堂站 — 水上活动中心 — 文化中心 — 东王圆盘 — 新市基 — 百货大楼 — 邮电大楼 — 信用联社 — 帅达尔公司 — 世宝公司 — 恒友公司 — 赵朱 — 石楼 — 东坎头 — 吴头 — 山脚下 — 上湖头 — 江南街 — 前流 — 苗店 — 洋滩 — 后园 — 徐村 — 徐江办事处 — 徐江工业区 — 梦娜袜业 — 交通设计院 — 九联工业区 — 荷叶口 — 钓鱼矶公园 — 徐江楼 — 下傅小区 — 下傅 — 江南小区 — 后成 — 儿童公园 — 菊园小区 — 南方联 (38站)
去程: 南方联 — 香山 — 经发大道 — 楼下村北站 — 楼下村南站 — 桥头山 — 童店 — 塔下洲桥头 — 姓贾 — 桥王头 — 鑫鸿拉链 — 年年红公司 — 益发公司 — 江湾桥头 — 崇山 — 碑塘下 — 红联北站 — 红联南站 — 湖干 — 沙溪 — 和溪 — 蜜蜂集团 — 杨宅 — 乐乐食品 — 金成公司 — 义乌二院 — 信用联社 — 邮电大楼 — 百货大楼 — 新市基 — 东王圆盘 — 文化中心 — 水上活动中心 — 佛堂站 (34站)
回程: 佛堂站 — 水上活动中心 — 文化中心 — 东王圆盘 — 新市基 — 百货大楼 — 邮电大楼 — 信用联社 — 义乌二院 — 金成公司 — 乐乐食品 — 杨宅 — 蜜蜂集团 — 和溪 — 沙溪 — 湖干 — 红联南站 — 红联北站 — 碑塘下 — 崇山 — 江湾桥头 — 益发公司 — 年年红公司 — 鑫鸿拉链 — 桥王头 — 姓贾 — 塔下洲桥头 — 童店 — 桥头山 — 楼下村南站 — 楼下村北站 — 经发大道 — 香山 — 南方联 (34站)