正仁街
去程: 石葵路 — 南石道街 — 白云山洞 — 白云新村 — 正仁街 — 同泰街 — 长兴街 — 民权街 — 振工街 — 沙河口火车站 (10站)
回程: 沙河口火车站 — 振工街 — 五四广场 — 至诚街 — 同泰街 — 正仁街 — 白云新村 — 白云山洞 — 南石道街 — 石葵路 (10站)
去程: 弘基书香园 — 经贸学校 — 尖山街 — 孙家沟 — 海州街 — 星海浴场 — 医大二院 — 化物所 — 会展中心 — 和平广场 — 太原街 — 医大一院二部 — 正仁街 — 沈阳路 — 一二九街 — 青泥洼桥 — 青泥洼桥 (17站)
回程: 青泥洼桥 — 劳动公园 — 一二九街 — 人民广场 — 奥林匹克广场 — 正仁街 — 医大一院二部 — 太原街 — 马栏河桥 — 和平广场 — 会展中心 — 化物所 — 医大二院 — 星海浴场 — 海州街 — 孙家沟 — 尖山街 — 经贸学校 — 弘基书香园 (19站)
去程: 疗养院 — 北河口 — 河口 — 七贤岭 — 中国华录 — 华信软件大厦 — 高新园区 — 七贤路 — 海事大学 — 轻工学校 — 东北财经大学 — 黑石礁 — 星海公园 — 医大二院 — 化物所 — 星海广场 — 会展中心 — 和平广场 — 太原街 — 万岁街 — 正仁街 — 奥林匹克广场 — 沈阳路 — 云山街 — 一二九街 — 希望广场 — 友好广场 — 大连火车站 (28站)
回程: 大连火车站 — 青泥洼桥 — 一二九街 — 人民广场 — 奥林匹克广场 — 正仁街 — 万岁街 — 太原街 — 新希望花园 — 会展中心 — 星海广场 — 化物所 — 医大二院 — 星海公园 — 黑石礁 — 东北财经大学 — 轻工学校 — 海事大学 — 七贤路 — 高新园区 — 华信软件大厦 — 中国华录 — 七贤岭 — 河口 — 北河口 — 疗养院 (26站)
去程: 砬子山 — 天虹开发区 — 辛寨子小学 — 辛寨子广场 — 辽无二厂 — 商务学院 — 耐酸泵厂 — 联营汽修厂 — 机场 — 迎客路 — 迎客广场 — 锦绣路 — 新生路 — 绿波小区 — 绿波桥 — 通信电缆厂 — 新建小学 — 沙区医院 — 盖州街 — 解放广场 — 连胜街 — 太原街 — 万岁街 — 奥林匹克广场 — 沈阳路 — 一二九街 — 希望广场 — 友好广场 — 中山广场 (29站)
回程: 中山广场 — 劳动公园 — 唐山街 — 人民广场 — 正仁街 — 万岁街 — 太原街 — 解放广场 — 盖州街 — 沙区医院 — 新建小学 — 通信电缆厂 — 绿波桥 — 绿波小区 — 新生路 — 锦绣路 — 迎客广场 — 迎客路 — 机场 — 联营汽修厂 — 耐酸泵厂 — 商务学院 — 辽无二厂 — 辛寨子广场 — 辛寨子小学 — 天虹开发区 — 砬子山 (27站)