仲村东
途径“仲村东”的公交线路
去程: 城阳十五中 — 硕阳路 — 青威路 — 仲村西 — 仲村 — 仲村东 — 西旺疃 — 后旺疃 — 前旺疃 — 瑞阳路 — 海都广场 — 西田 — 江家庄 — 前田 — 大北曲东 — 大北曲 — 春阳花苑 — 小北曲 — 城阳广电中心 — 长城路 — 百姓乐园 — 小寨子 — 崇阳路 — 文阳路西站 — 中韩小商品城 — 世纪美居 — 西果园 — 西果园社区 — 兴阳路西站 — 苇苫西 — 治超 — 王家女姑西 — 恒鸣路 — 李家女姑西 — 鑫山路西站 — 港东 — 蔚蓝群岛小区 — 蔚蓝群岛 (38站)
回程: 蔚蓝群岛 — 蔚蓝群岛小区 — 港东 — 鑫山路西站 — 李家女姑西 — 恒鸣路 — 王家女姑西 — 治超 — 苇苫西 — 兴阳路西站 — 西果园社区 — 西果园 — 世纪美居 — 中韩小商品城 — 文阳路西站 — 崇阳路 — 小寨子 — 百姓乐园 — 长城路 — 城阳广电中心 — 小北曲 — 春阳花苑 — 大北曲 — 大北曲东 — 前田 — 江家庄 — 西田 — 海都广场 — 瑞阳路 — 前旺疃 — 后旺疃 — 西旺疃 — 仲村东 — 仲村 — 仲村西 — 青威路 — 硕阳路 — 城阳十五中 (38站)