长青
去程: 长青 — 机场村委会 — 机场 — 职院新校区 — 余桥 — 段山 — 铁道口 — 老峰中学 — 老峰镇 — 金星小学 — 马窝 — 迎江工业园 — 金星 — 复兴 — 泉排 — 泉河小学 — 泉河 — 跃进 — 元桥 — 长风中学 — 长风乡政府 — 永丰 — 长风 (23站)
回程: 长风 — 永丰 — 长风乡政府 — 长风中学 — 元桥 — 跃进 — 泉河 — 泉河小学 — 泉排 — 复兴 — 金星 — 迎江工业园 — 马窝 — 金星小学 — 老峰镇 — 老峰中学 — 铁道口 — 段山 — 余桥 — 职院新校区 — 机场 — 机场村委会 — 长青 (23站)
去程: 北正街 — 拐角头 — 孝肃路 — 吴越街 — 市一院 — 康熙河 — 益盛商场 — 棋盘山 — 龙狮桥 — 市八院 — 红旗小区 — 迎江区政府 — 石油站 — 化肥厂 — 长青 (15站)
回程: 长青 — 化肥厂 — 石油站 — 迎江区政府 — 红旗小区 — 市八院 — 龙狮桥 — 棋盘山 — 益盛商场 — 康熙河 — 市一院 — 吴越街 — 孝肃路 — 拐角头 — 北正街 (15站)