纺织厂
去程: 客运中心站 — 铁路桥 — 西湖绿洲城 — 迎春花苑 — 旺旺工业园 — 清怡纺织厂 — 吴祥 — 九塘 — 白泽中学 — 午公坝 — 赵家 — 高塘 — 庙塘 — 光明 — 大枫 (15站)
回程: 大枫 — 光明 — 庙塘 — 高塘 — 赵家 — 午公坝 — 白泽中学 — 九塘 — 吴祥 — 清怡纺织厂 — 旺旺工业园 — 迎春花苑 — 西湖绿洲城 — 铁路桥 — 客运中心站 (15站)
去程: 红旗小区北大门 — 地质新村 — 科技广场 — 宜光新村 — 棋盘山(华棋口腔) — 益盛商场 — 康熙河(华康电脑城) — 市一院 — 吴越街 — 116医院 — 安师院 — 纺织厂 — 宜园 — 市民广场 — 安庆大酒店 — 中国银行 — 九中 — 国泰花园 — 光彩西大门 — 双龙大酒店 — 汽车北站 — 铁路桥 — 西湖绿洲城 (23站)
回程: 西湖绿洲城 — 铁路桥 — 汽车北站 — 双龙大酒店 — 光彩西大门 — 国泰花园 — 九中 — 中国银行 — 安庆大酒店 — 市民广场 — 宜园 — 纺织厂 — 安师院 — 116医院 — 吴越街 — 市一院 — 康熙河(华康电脑城) — 益盛商场 — 棋盘山(华棋口腔) — 宜光新村 — 科技广场 — 地质新村 — 红旗小区北大门 (23站)