九仙
淄博公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
淄博公交线路: 旅游线路 通勤线路 张店区大公交线路 周村区大公交线路 博山区大公交线路 淄川区大公交线路 临淄区大公交线路 跨区大公交线路 跨区中巴线路 张店区中巴线路 临淄区中巴线路 公交公司经营集约化线路
去程: 临淄汽车站 — 临淄区医院 — 临淄法院 — 九小 — 裕丰花园 — 临淄区政府 — 临淄十一中 — 临淄二中 — 国家 — 尹家 — 谭家 — 娄子 — 西河 — 彩家 — 九仙 — 太乙制药 — 梧台镇 — 温家 — 梧台中学 — 东齐王庄 — 刘家庄 — 东梧台 — 西梧台 — 杨店 — 北王 — 枣园 — 朱台镇 — 于家官庄 — 大柳 — 耿家坡 — 西单 — 房家 (32站)
回程: 房家 — 西单 — 耿家坡 — 大柳 — 于家官庄 — 朱台镇 — 枣园 — 北王 — 杨店 — 西梧台 — 东梧台 — 刘家庄 — 东齐王庄 — 梧台中学 — 温家 — 梧台镇 — 太乙制药 — 九仙 — 彩家 — 西河 — 娄子 — 谭家 — 尹家 — 国家 — 临淄二中 — 临淄十一中 — 临淄区政府 — 裕丰花园 — 九小 — 临淄法院 — 临淄区医院 — 临淄汽车站 (32站)
去程: 临淄火车站 — 临淄区医院 — 临淄法院 — 九小 — 裕丰花园 — 临淄区政府 — 临淄十一中 — 临淄二中 — 国家 — 尹家 — 谭家 — 娄子 — 西河 — 彩家 — 九仙 — 太乙制药 — 梧台镇 — 温家 — 水牛 — 辛兴 — 南王 — 南齐 — 杨店 — 宋桥 — 临淄四中 — 桐林 — 义和 — 营子新立 — 后下 — 枣园 — 薛家 — 谢家 — 高阳客运公司 — 高阳徐王 — 殷家 — 香坊 — 刘百户 — 槐树务 — 王海 — 徐屯 (40站)
回程: 徐屯 — 王海 — 槐树务 — 刘百户 — 香坊 — 殷家 — 高阳徐王 — 高阳客运公司 — 谢家 — 薛家 — 枣园 — 后下 — 营子新立 — 义和 — 桐林 — 临淄四中 — 宋桥 — 杨店 — 南齐 — 南王 — 辛兴 — 水牛 — 温家 — 梧台镇 — 太乙制药 — 九仙 — 彩家 — 西河 — 娄子 — 谭家 — 尹家 — 国家 — 临淄二中 — 临淄十一中 — 临淄区政府 — 裕丰花园 — 九小 — 临淄法院 — 临淄区医院 — 临淄火车站 (40站)
去程: 临淄火车站 — 临淄宾馆 — 临淄区医院 — 法院 — 九小 — 裕丰花园 — 临淄区政府 — 十一中 — 临淄二中 — 国家 — 尹家 — 谭家 — 西河娄子 — 彩家 — 九仙 — 太乙制药 — 林家 — 史家 — 刘地 — 石桥 — 苇河 — 谢家 — 麻王 — 大夫店 — 魏家 — 罗家 — 王营 (27站)
回程: 王营 — 罗家 — 魏家 — 大夫店 — 麻王 — 谢家 — 苇河 — 石桥 — 刘地 — 史家 — 林家 — 太乙制药 — 九仙 — 彩家 — 西河娄子 — 谭家 — 尹家 — 国家 — 临淄二中 — 十一中 — 临淄区政府 — 裕丰花园 — 九小 — 法院 — 临淄区医院 — 临淄宾馆 — 临淄火车站 (27站)