孔岭
香港公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
香港公交线路: 地铁线路 轻铁线路 港岛巴士线路 九龙及新界巴士线路 过海隧道巴士线路 机场及北大屿山对外巴士线路 大屿山岛内及南大屿山对外巴士线路 港岛专线小巴线路 九龙专线小巴线路
去程: 上水总站 — 石湖墟邮政局 — 彩蒲苑彩碧阁 — 上水铁路站[彩园路] — 上水官立中学 — 北区公园南门 — 海燕花园 — 粉岭铁路站[粉岭车站路] — 粉岭楼 — 粉岭楼村 — 上水宣道小学 — 粉岭马适路 — 龙跃头 — 新围军营 — 军地 — 流水响 — 高埔 — 孔岭 — 马尾下 — 大塘湖 — 砖窰[沙头角公路] — 莱洞 — 万屋边 — 禾坑 — 大朗 — 麻雀岭 — 石桥头 — 盐灶下 — 南涌 — 沙头角诊所 — 塘肚 — 新村 — 木棉头 — 担水坑 — 沙头角总站 (35站)
回程: 沙头角总站 — 担水坑 — 新村 — 塘肚 — 沙头角诊所 — 南涌 — 盐灶下 — 石桥头村 — 麻雀岭 — 下禾坑 — 禾坑 — 万屋边 — 莱洞 — 砖窰[沙头角公路] — 大塘湖 — 马尾下 — 孔岭 — 高埔 — 流水响 — 军地 — 新围军营 — 龙跃头 — 安乐村 — 联和墟总站 — 海联广场 — 礼贤会中学 — 粉岭消防局 — 粉岭铁路站[粉岭车站路] — 粉岭泳池 — 吴屋村 — 上水铁路站[彩园路] — 彩蒲苑彩碧阁 — 上水彩晖街 — 石湖墟邮政局 — 上水总站 (35站)
去程: 上水总站 — 石湖墟邮政局 — 上水围 — 翠丽花园[马会道] — 北区运动场 — 天平邨[马会道] — 心诚中学 — 璧峰路 — 粉岭楼 — 联和墟球场 — 联和墟总站 — 粉岭马适路 — 龙跃头 — 新围军营 — 军地 — 流水响 — 高埔 — 孔岭村 — 坪輋中电站 — 香港浸会园 — 坪輋花园 — 坪輋元下村 — 坪原路 — 云泉仙馆 — 升平村 — 李屋村 — 打鼓岭总站 (27站)
回程: 打鼓岭总站 — 李屋村 — 升平村 — 云泉仙馆 — 坪原路 — 坪輋花园 — 香港浸会园 — 坪輋中电站 — 秀境台 — 孔岭村 — 高埔 — 流水响 — 军地 — 新围军营 — 龙跃头 — 安乐村 — 联和墟总站 — 粉岭乐和街 — 粉岭消防局 — 粉岭铁路站[粉岭车站路] — 粉岭裁判署 — 北区公园北门 — 顺欣花园 — 上水符兴街 — 上水宝石湖路 — 石湖墟邮政局 — 上水总站 (27站)