石硖尾商场[巴域街]
香港公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
香港公交线路: 地铁线路 轻铁线路 港岛巴士线路 九龙及新界巴士线路 过海隧道巴士线路 机场及北大屿山对外巴士线路 大屿山岛内及南大屿山对外巴士线路 港岛专线小巴线路 九龙专线小巴线路
途径“石硖尾商场[巴域街]”的公交线路
2D (九巴) 9M (九龙绿小) 30A (九龙绿小) 30B (九龙绿小) 32M (九龙绿小) 41A (九龙绿小) 41M (九龙绿小)
去程: 泽安邨总站 — 石硖尾消防局 — 昌田楼 — 白田邨第9座 — 白田邨安田楼 — 石硖尾邨34座 — 石硖尾商场[巴域街] — 石硖尾铁路站 — 大坑西邨民乐楼 — 协同中学[大坑东道] — 大坑东游乐场[大坑东道] — 花墟公园[界限街] — 明爱宾馆 — 伯爵街 — 喇沙书院 — 兰开夏道 — 书院道 — 狮子石道[衙前围道] — 南角道[衙前围道] — 打鼓岭道 — 东头邨总站 (21站)
回程: 东头邨总站 — 东头邨盈东楼 — 东正道 — 富豪东方酒店[沙埔道] — 南角道[衙前围道] — 福佬村道[衙前围道] — 书院道 — 牛津道 — 九龙塘会 — 基堤道 — 大坑东游乐场[大坑东道] — 协同中学[大坑东道] — 石硖尾铁路站 — 石硖尾邨20座 — 石硖尾邨23座 — 白田邨安田楼 — 白田邨泽田楼 — 白田邨富田楼 — 石硖尾消防局 — 泽安邨总站 (20站)
去程: 泽安邨富泽楼 — 公共卫生检测中心 — 石硖尾消防局 — 白田邨瑞田楼 — 黄棣珊纪念中学 — 石硖尾邨 — 西洋菜里 — 旺角警署 — 旺角水渠道 — 快富街 (10站)
回程: 快富街 — 港九潮州公学 — 伊利沙伯中学 — 太子铁路站[运动场道] — 石硖尾商场[巴域街] — 石硖尾铁路站 — 名都广场[南昌街] — 白田街 — 白田邨富田楼 — 新生会大楼 — 公共卫生检测中心 — 泽安邨总站 — 泽安邨富泽楼 (13站)
环形车: 泽安邨总站 — 泽安邨富泽楼 — 公共卫生检测中心 — 石硖尾消防局 — 白田邨瑞田楼 — 黄棣珊纪念中学 — 石硖尾商场[南昌街] — 石硖尾商场[巴域街] — 石硖尾铁路站 — 名都广场[南昌街] — 白田街 — 白田邨富田楼 — 新生会大楼 — 公共卫生检测中心 — 泽安邨总站 (15站)
环形车: 毕架山花园一期 — 毕架山花园商场 — 帝景居 — 帝景峰 — 公共卫生检测中心 — 石硖尾消防局 — 白田邨瑞田楼 — 黄棣珊纪念中学 — 石硖尾商场[南昌街] — 石硖尾商场[巴域街] — 石硖尾铁路站 — 名都广场[南昌街] — 白田街 — 白田邨富田楼 — 新生会大楼 — 公共卫生检测中心 — 帝景居 — 帝景峰 — 毕架山花园一期 (19站)
环形车: 又一村总站(又一城) — 又一居18座 — 又一村花园 — 瑰丽新村 — 又一居33座 — 又一居29座 — 玛利诺神父教会学校 — 龙珠街 — 大坑东村东海楼 — 石硖尾铁路站 — 石硖尾邨20座 — 石硖尾商场[巴域街] — 石硖尾铁路站 — 南山邨 — 救世军大坑东中心 — 玛利诺神父教会学校 — 又一居29座 — 又一居33座 — 瑰丽新村 — 又一村花园 — 又一居18座 — 赛马会环保楼 — 又一村总站(又一城) (23站)
环形车: 又一村总站(又一城) — 又一居18座 — 又一村花园 — 雀桥街 — 礼贤会九龙堂 — 花墟公园[界限街] — 大坑东游乐场[大坑东道] — 协同中学[大坑东道] — 石硖尾铁路站 — 石硖尾邨20座 — 石硖尾商场[巴域街] — 石硖尾铁路站 — 大坑东邨东龙楼 — 协同中学[大坑东道] — 大坑东游乐场[大坑东道] — 丹桂路 — 牡丹路 — 雀桥街 — 又一村花园 — 又一居18座 — 赛马会环保楼 — 又一村总站(又一城) (22站)