双塘
去程: 汽车站 — 中北巴士 — 安师院 — 柏子桥 — 市府路口 — 高花亭(天星大酒店) — 五里墩 — 帝伯格茨 — 大修厂 — 十里铺 — 化轻公司仓库 — 茅岭 — 茅岭仓库 — 早湾一化校 — 柘山煤矿 — 大桥 — 袁家冲 — 头坡村 — 乡政府 — 和平商店 — 蒋畈大桥 — 双塘 — 联胜小学 — 龙泉岭 (24站)
回程: 龙泉岭 — 联胜小学 — 双塘 — 蒋畈大桥 — 和平商店 — 乡政府 — 头坡村 — 袁家冲 — 大桥 — 柘山煤矿 — 早湾一化校 — 茅岭仓库 — 茅岭 — 化轻公司仓库 — 十里铺 — 大修厂 — 帝伯格茨 — 五里墩 — 高花亭(天星大酒店) — 市府路口 — 柏子桥 — 安师院 — 中北巴士 — 汽车站 (24站)
去程: 三祖寺 — 野寨中学 — 皖镇 — 天柱山镇政府 — 天柱山中学 — 双塘村 — 牛额头 — 新建 — 天柱第一城 — 礼仪 — 铁路桥 — 自来水厂 — 国税局 — 零碑 — 汽车站 — 皖城 — 大园路口 — 财富广场 — 潜山饭店 — 县医院 — 影剧院 — 县委 — 公安局 — 行政中心 — 中医院 — 一中 (26站)
回程: 一中 — 中医院 — 行政中心 — 公安局 — 县委 — 影剧院 — 县医院 — 潜山饭店 — 财富广场 — 大园路口 — 皖城 — 汽车站 — 零碑 — 国税局 — 自来水厂 — 铁路桥 — 礼仪 — 天柱第一城 — 新建 — 牛额头 — 双塘村 — 天柱山中学 — 天柱山镇政府 — 皖镇 — 野寨中学 — 三祖寺 (26站)