程庄
去程: 罗西 — 崔庄 — 罗八路 — 湖西崖 — 警大队 — 区委大楼 — 工商分局 — 罗庄武校 — 罗庄区医院 — 云雀公寓 — 八块石路口 — 双月门 — 煤炭技校 — 矿务局医院 — 矿务局 — 高都办事处 — 程庄 — 冉庄 — 常旺 — 房庄 — 册山 — 新村 — 同沂庄 — 房岭屯 (24站)
回程: 房岭屯 — 同沂庄 — 新村 — 册山 — 房庄 — 常旺 — 冉庄 — 程庄 — 高都办事处 — 矿务局 — 矿务局医院 — 煤炭技校 — 双月门 — 八块石路口 — 云雀公寓 — 罗庄区医院 — 罗庄武校 — 工商分局 — 区委大楼 — 警大队 — 湖西崖 — 罗八路 — 崔庄 — 罗西 (24站)
去程: 交运公司 — 诚德·清华俊景 — 市人民医院 — 临沂经济学校 — 市财政学校 — 王羲之故居北门 — 富民小区 — 华丰集团 — 金鹰家电水田桥店 — 华丰国际服装城 — 银座中心 — 银座佳驿酒店 — 澳尔诺家居 — 银宝机械市场 — 天江进口车专营店 — 裕城大厦 — 锅炉厂 — 锦绣蓝山 — 站前商场 — 罗庄公交公司 — 公交驾校 — 金八路 — 吴白庄 — 葛庄 — 高都 — 交通技校南区 — 程庄 — 小李庄 — 塘崖 — 西墩 — 潘墩 (31站)
回程: 潘墩 — 西墩 — 塘崖 — 小李庄 — 程庄 — 交通技校南区 — 高都 — 葛庄 — 吴白庄 — 金八路 — 公交驾校 — 罗庄公交公司 — 站前商场 — 锦绣蓝山 — 锅炉厂 — 裕城大厦 — 天江进口车专营店 — 银宝机械市场 — 澳尔诺家居 — 银座佳驿酒店 — 银座中心 — 华丰国际服装城 — 金鹰家电水田桥店 — 华丰集团 — 富民小区 — 王羲之故居北门 — 市财政学校 — 临沂经济学校 — 市人民医院 — 诚德·清华俊景 — 交运公司 (31站)