戴家棚
南京公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
南京公交线路: 地铁线路 市区线路 市郊线路 江北线路 江宁线路 轮渡线路 机场线路 夜间线路 景区线路 溧水线路 高淳线路 城际公交
去程: 汤山溶洞 — 汤山西站 — 汤山中学 — 汤山 — 汤山东站 — 汤山公馆 — 寺庄 — 戴家棚 — 上曹村 — 殷家边 — 下曹村 — 航海学校 — 高庄 — 上峰镇 — 宁峰路 — 山头村 — 曹府 — 新宁 — 湄塘 — 孟墓 — 郗家 — 郗坊 — 土桥林场 — 花塸 — 茶岗社区 — 茶岗 — 姊妹桥 — 索墅东 — 索墅 — 索墅西 — 天勋驾校 — 石子涧 — 七里岗 — 园岗 — 松山村 — 松材厂 — 淳化中学 — 淳化东站 — 淳化 — 迎湖花园 — 西山头 — 高庙[淳化] — 管头 — 宇安彩瓦厂(陵里) — 上坊西站 — 泥塘 — 东山总站 — 运输公司(金箔路) — 金宝市场 (49站)
回程: 金宝市场 — 运输公司(金箔路) — 东山总站 — 泥塘 — 上坊西站 — 上坊(104国道) — 上坊客运站(东山街道便民服务中心) — 宇安彩瓦厂(陵里) — 管头 — 高庙[淳化] — 西山头 — 迎湖花园 — 淳化 — 淳化东站 — 淳化中学 — 松材厂 — 松山村 — 园岗 — 七里岗 — 石子涧 — 天勋驾校 — 索墅西 — 索墅 — 索墅东 — 姊妹桥 — 茶岗 — 茶岗社区 — 花塸 — 土桥林场 — 郗坊 — 郗家 — 孟墓 — 湄塘 — 新宁 — 曹府 — 山头村 — 宁峰路 — 上峰镇 — 高庄 — 航海学校 — 下曹村 — 殷家边 — 上曹村 — 戴家棚 — 寺庄 — 汤山公馆 — 汤山东站 — 汤山 — 汤山中学 — 汤山西站 — 汤山溶洞 (51站)