东王小学
南京公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
南京公交线路: 地铁线路 市区线路 市郊线路 江北线路 江宁线路 轮渡线路 机场线路 夜间线路 景区线路 溧水线路 高淳线路 城际公交
途径“东王小学”的公交线路
去程: 六合南站(蒋湾)(中北六合公司) — 交通驾校 — 棠城广场 — 雄州西路 — 龙池路 — 复兴路 — 六合北站 — 洪庙朱(卫生院) — 汪洋 — 马云桥 — 黄赵 — 十里牌 — 新光南站 — 新光北站 — 长山 — 长山北 — 长山社区 — 毛勒公司 — 段庄 — 八百开发区 — 青龙桥 — 金江中队 — 八百老车站 — 八百商场 — 八百医院 — 八百菜场 — 赵秦 — 巷王 — 敬老院 — 夏楼朱 — 英雄南 — 石柱林 — 路料厂 — 英雄北 — 小山 — 上顾 — 朱庄[六合] — 杜营 — 张家岗子 — 塘公 — 山彭 — 四合医院 — 农电站[四合] — 食品站[四合] — 岗陈 — 大陈庄 — 燕山 — 东华 — 马庄 — 双塘子 — 青龙 — 牛庄 — 东王小学 — 东王 (54站)
回程: 东王 — 东王小学 — 牛庄 — 青龙 — 双塘子 — 马庄 — 东华 — 燕山 — 大陈庄 — 岗陈 — 食品站[四合] — 农电站[四合] — 四合医院 — 山彭 — 塘公 — 张家岗子 — 杜营 — 朱庄[六合] — 上顾 — 小山 — 英雄北 — 路料厂 — 石柱林 — 英雄南 — 夏楼朱 — 敬老院 — 巷王 — 赵秦 — 八百菜场 — 八百医院 — 八百商场 — 八百老车站 — 金江中队 — 青龙桥 — 八百开发区 — 段庄 — 毛勒公司 — 长山社区 — 长山北 — 长山 — 新光北站 — 新光南站 — 十里牌 — 黄赵 — 马云桥 — 汪洋 — 洪庙朱(卫生院) — 六合北站 — 复兴路 — 龙池路 — 雄州西路 — 棠城广场 — 交通驾校 — 六合南站(蒋湾)(中北六合公司) (54站)