龙背
途径“龙背”的公交线路
去程: 斗潭 — 人民医院 — 供销大厦 — 南湖桥 — 华电饭店 — 妇保医院 — 东立交 — 石头坪 — 中医院 — 官庄 — 明珠宾馆 — 制刷厂 — 上洋 — 龙背 — 五坪 — 花园中学 — 花园 — 省安装公司 — 巨化滨江 — 孔家 — 滨五区 (21站)
回程: 滨五区 — 孔家 — 巨化滨江 — 省安装公司 — 花园 — 花园中学 — 五坪 — 龙背 — 上洋 — 制刷厂 — 明珠宾馆 — 官庄 — 中医院 — 石头坪 — 东立交 — 妇保医院 — 华电饭店 — 南湖桥 — 供销大厦 — 人民医院 — 斗潭 (21站)