石头坪
去程: 汽车南站 — 石头坪 — 下张 — 樟潭 — 排门 — 上山溪 — 下山溪 — 安仁 — 湖西 — 尖竹桥 — 方村 — 贵塘山 — 龙游 (13站)
回程: 龙游 — 贵塘山 — 方村 — 尖竹桥 — 湖西 — 安仁 — 下山溪 — 上山溪 — 排门 — 樟潭 — 下张 — 石头坪 — 汽车南站 (13站)
去程: 斗潭 — 人民医院 — 供销大厦 — 南湖桥 — 华电 — 妇保医院 — 石头坪 — 原长途汽车站 — 招商场 — 市府二招 — 武警支队 — 双港开发区 — 落马桥 — 双塘头 — 坑西路口 — 十五里东立交 — 十五里西立交 — 黄家 — 十八里 — 杨家突 — 路边 — 五立埂 — 饲料厂 — 廿里 — 廿里医院 — 路底 — 塘底 (27站)
回程: 塘底 — 路底 — 廿里医院 — 廿里 — 饲料厂 — 五立埂 — 路边 — 杨家突 — 十八里 — 黄家 — 十五里西立交 — 十五里东立交 — 坑西路口 — 双塘头 — 落马桥 — 双港开发区 — 武警支队 — 市府二招 — 招商场 — 原长途汽车站 — 石头坪 — 妇保医院 — 华电 — 南湖桥 — 供销大厦 — 人民医院 — 斗潭 (27站)
去程: 公交三分公司调度室 — 斗潭 — 人民医院 — 供销大厦 — 南湖桥 — 荷花一路 — 松园 — 兴华中学 — 美景花场 — 安居小区 — 市政府 — 长途汽车站 — 建培中心 — 三中 — 中医院 — 荷花东路 — 石头坪 — 东立交 — 蝴蝶路口 — 劳动力市场 — 衢县交警支队 — 东门 — 迎和小区 — 衢县公安局 — 北站 — 北门 — 公交三分公司调度室 (27站)
回程: 公交三分公司调度室 — 北门 — 北站 — 衢县公安局 — 迎和小区 — 东门 — 衢县交警支队 — 劳动力市场 — 蝴蝶路口 — 东立交 — 石头坪 — 荷花东路 — 中医院 — 三中 — 建培中心 — 长途汽车站 — 市政府 — 安居小区 — 美景花场 — 兴华中学 — 松园 — 荷花一路 — 南湖桥 — 供销大厦 — 人民医院 — 斗潭 — 公交三分公司调度室 (27站)
去程: 紫荆小区 — 柯城交警大队 — 斗潭 — 人民医院 — 供销大厦 — 南湖桥 — 南湖广场 — 妇保医院 — 东立交 — 石头坪 — 农市路口 — 粮食市场(交通中专) — 扬浦路口 — 车管所 — 下张 — 二手车交易市场 — 圣效大酒店(东迹桥头) — 春江花苑 — 沈家 — 沈家管委会 — 高坑路口 — 振兴中路 — 茶园 — 樟潭路口 — 信安大道路口(原16路终点站) — 信安大道 — 求真路 — 府前路 — 衢江区行政中心 (29站)
回程: 衢江区行政中心 — 府前路 — 求真路 — 信安大道 — 信安大道路口(原16路终点站) — 樟潭路口 — 茶园 — 振兴中路 — 高坑路口 — 沈家管委会 — 沈家 — 春江花苑 — 圣效大酒店(东迹桥头) — 二手车交易市场 — 下张 — 车管所 — 扬浦路口 — 粮食市场(交通中专) — 农市路口 — 石头坪 — 东立交 — 妇保医院 — 南湖广场 — 南湖桥 — 供销大厦 — 人民医院 — 斗潭 — 柯城交警大队 — 紫荆小区 (29站)
去程: 斗潭 — 太真路 — 北站 — 县公安局宿舍 — 迎和小区 — 市建设局 — 妇保院 — 南湖广场 — 石头坪 — 中医院 — 官庄 — 专业市场城 — 花园中学 — 花园 — 滨江 — 滨五区 — 烂柯山 — 东村 — 大塘底 — 太平桥 — 职校 — 农场 — 上马凉亭 — 大洲 (24站)
回程: 大洲 — 上马凉亭 — 农场 — 职校 — 太平桥 — 大塘底 — 东村 — 烂柯山 — 滨五区 — 滨江 — 花园 — 花园中学 — 专业市场城 — 官庄 — 中医院 — 石头坪 — 南湖广场 — 妇保院 — 市建设局 — 迎和小区 — 县公安局宿舍 — 北站 — 太真路 — 斗潭 (24站)
去程: 斗潭 — 人民医院 — 供销大厦 — 南湖桥 — 华电饭店 — 石头坪 — 中医院 — 明珠宾馆 — 制刷厂 — 上洋 — 五坪 — 花园中学 — 花园 — 巨化 — 溪东埂 — 石室 — 灿柯山 (17站)
回程: 灿柯山 — 石室 — 溪东埂 — 巨化 — 花园 — 花园中学 — 五坪 — 上洋 — 制刷厂 — 明珠宾馆 — 中医院 — 石头坪 — 华电饭店 — 南湖桥 — 供销大厦 — 人民医院 — 斗潭 (17站)
去程: 斗潭 — 人民医院 — 供销大厦 — 南湖桥 — 华电饭店 — 妇保医院 — 东立交 — 石头坪 — 中医院 — 官庄 — 明珠宾馆 — 制刷厂 — 上洋 — 龙背 — 五坪 — 花园中学 — 花园 — 省安装公司 — 巨化滨江 — 孔家 — 滨五区 (21站)
回程: 滨五区 — 孔家 — 巨化滨江 — 省安装公司 — 花园 — 花园中学 — 五坪 — 龙背 — 上洋 — 制刷厂 — 明珠宾馆 — 官庄 — 中医院 — 石头坪 — 东立交 — 妇保医院 — 华电饭店 — 南湖桥 — 供销大厦 — 人民医院 — 斗潭 (21站)
去程: 斗潭 — 人民医院 — 县政府 — 红楼 — 大西门 — 美俗坊 — 小西门 — 市二建 — 县人民医院(大南门) — 华电 — 妇保医院 — 石头坪 — 天神公司 — 车管所 — 下张 — 丝厂 — 童村 — 东埂 — 后贻 — 上妙 — 白沙 (21站)
回程: 白沙 — 上妙 — 后贻 — 东埂 — 童村 — 丝厂 — 下张 — 车管所 — 天神公司 — 石头坪 — 妇保医院 — 华电 — 县人民医院(大南门) — 市二建 — 小西门 — 美俗坊 — 大西门 — 红楼 — 县政府 — 人民医院 — 斗潭 (21站)
去程: 斗潭 — 人民医院 — 县政府 — 红楼 — 大西门 — 美俗坊 — 小西门 — 市二建 — 衢县人民医院(大南门) — 西立交(北) — 华电 — 妇保医院 — 石头坪 — 天神面粉厂 — 车管所 — 下张 — 戚家 — 东迹桥头 — 殡仪馆 — 徐八垅 — 上田埔 — 诸家小学 — 诸家 (23站)
回程: 诸家 — 诸家小学 — 上田埔 — 徐八垅 — 殡仪馆 — 东迹桥头 — 戚家 — 下张 — 车管所 — 天神面粉厂 — 石头坪 — 妇保医院 — 华电 — 西立交(北) — 衢县人民医院(大南门) — 市二建 — 小西门 — 美俗坊 — 大西门 — 红楼 — 县政府 — 人民医院 — 斗潭 (23站)
去程: 沃尔玛 — 致远广场 — 衣锦坊 — 大南门 — 西立交(北) — 西立交(市皮肤病医院) — 南湖公园 — 南湖广场 — 妇保院 — 石头坪 — 天神 — 车管所 — 下张 — 戚家 — 杨家 — 沈家 — 樟潭 — 高塘石 — 排门 — 南山底 — 安仁铺 — 平塘 — 下山溪 — 高家路口 — 双盈头 — 东山边 — 尹家 — 贺辂亭 — 马蹊 — 全旺 (30站)
回程: 全旺 — 马蹊 — 贺辂亭 — 尹家 — 东山边 — 双盈头 — 高家路口 — 下山溪 — 平塘 — 安仁铺 — 南山底 — 排门 — 高塘石 — 樟潭 — 沈家 — 杨家 — 戚家 — 下张 — 车管所 — 天神 — 石头坪 — 妇保院 — 南湖广场 — 南湖公园 — 西立交(市皮肤病医院) — 西立交(北) — 大南门 — 衣锦坊 — 致远广场 — 沃尔玛 (30站)
去程: 南湖广场 — 妇保医院 — 东立交 — 石头坪 — 农市路口 — 粮食市场(交通中专) — 杨浦路口 — 车管所 — 下张 — 二手车交易市场 — 东迹桥头 — 春江花苑 — 沈家 — 沈家管委会 — 沈飞汽贸城 — 衢江石油 — 高塘石 — 高塘新村 — 桔海二路 — 天湖南路口(司科拉链) — 临湖北路口(夏王纸业) — 塘坑 — 百家仓 — 周村 — 蔡家 — 下大垄 — 上大垄 — 横路 (28站)
回程: 横路 — 上大垄 — 下大垄 — 蔡家 — 周村 — 百家仓 — 塘坑 — 临湖北路口(夏王纸业) — 天湖南路口(司科拉链) — 桔海二路 — 高塘新村 — 高塘石 — 衢江石油 — 沈飞汽贸城 — 沈家管委会 — 沈家 — 春江花苑 — 东迹桥头 — 二手车交易市场 — 下张 — 车管所 — 杨浦路口 — 粮食市场(交通中专) — 农市路口 — 石头坪 — 东立交 — 妇保医院 — 南湖广场 (28站)