三中
去程: 公交三分公司调度室 — 斗潭 — 人民医院 — 供销大厦 — 南湖桥 — 荷花一路 — 松园 — 兴华中学 — 美景花场 — 安居小区 — 市政府 — 长途汽车站 — 建培中心 — 三中 — 中医院 — 荷花东路 — 石头坪 — 东立交 — 蝴蝶路口 — 劳动力市场 — 衢县交警支队 — 东门 — 迎和小区 — 衢县公安局 — 北站 — 北门 — 公交三分公司调度室 (27站)
回程: 公交三分公司调度室 — 北门 — 北站 — 衢县公安局 — 迎和小区 — 东门 — 衢县交警支队 — 劳动力市场 — 蝴蝶路口 — 东立交 — 石头坪 — 荷花东路 — 中医院 — 三中 — 建培中心 — 长途汽车站 — 市政府 — 安居小区 — 美景花场 — 兴华中学 — 松园 — 荷花一路 — 南湖桥 — 供销大厦 — 人民医院 — 斗潭 — 公交三分公司调度室 (27站)
去程: 斗潭 — 人民医院 — 供销大厦 — 南湖桥 — 荷花一路 — 通荷路 — 美景花场 — 安居小区 — 市政府 — 长途汽车站 — 园丁村 — 三中 — 中医院后门 — 荷花东区 — 三衢路(大润发) — 东立交 — 蝴蝶路口 — 市建设局 — 迎和小区 — 县公安局宿舍 — 北站 — 北门(晚17:00以后不走荷花东区改走石油公司、儿童公园2007.8.28零时起 (22站)
回程: 北门(晚17:00以后不走荷花东区改走石油公司、儿童公园2007.8.28零时起 — 北站 — 县公安局宿舍 — 迎和小区 — 市建设局 — 蝴蝶路口 — 东立交 — 三衢路(大润发) — 荷花东区 — 中医院后门 — 三中 — 园丁村 — 长途汽车站 — 市政府 — 安居小区 — 美景花场 — 通荷路 — 荷花一路 — 南湖桥 — 供销大厦 — 人民医院 — 斗潭 (22站)
去程: 一中 — 学院 — 亭川 — 电信大楼 — 斗潭 — 人民医院 — 供销大厦 — 南湖桥 — 中立交(花鸟市场) — 三衢路(大润发) — 中医院 — 荷花二路 — 三中 — 园丁村 — 长途汽车站 — 老年大学 — 梅花小区 — 新世纪学校 — 安居小区 — 市政府 — 长途汽车站 — 园丁村 — 三中 — 荷花二路 — 中医院 — 三衢路(大润发) — 中立交(花鸟市场) — 南湖桥 — 供销大厦 — 人民医院 — 斗潭 — 电信大楼 — 亭川 — 学院 — 一中 (35站)
回程: 一中 — 学院 — 亭川 — 电信大楼 — 斗潭 — 人民医院 — 供销大厦 — 南湖桥 — 中立交(花鸟市场) — 三衢路(大润发) — 中医院 — 荷花二路 — 三中 — 园丁村 — 长途汽车站 — 市政府 — 安居小区 — 新世纪学校 — 梅花小区 — 老年大学 — 长途汽车站 — 园丁村 — 三中 — 荷花二路 — 中医院 — 三衢路(大润发) — 中立交(花鸟市场) — 南湖桥 — 供销大厦 — 人民医院 — 斗潭 — 电信大楼 — 亭川 — 学院 — 一中 (35站)