清华路
去程: 公交医院 — 红旗街 — 百脑汇 — 省中研院 — 新民广场 — 南湖公园 — 明水路 — 桂林路 — 同光路 — 清华路 — 解放大路 — 东朝阳路 — 锦水路 — 西安大路 — 文化街 — 亚泰富苑 — 百祥鞋城 — 五马路 — 上海路 — 胜利公园 — 西广场 — 长春站 (22站)
回程: 长春站 — 长江路 — 胜利公园 — 上海路 — 五马路 — 百祥鞋城 — 人民大街 — 西安大路 — 锦水路 — 东朝阳路 — 解放大路 — 清华路 — 同光路 — 桂林路 — 明水路 — 南湖公园 — 新民广场 — 省中研院 — 百脑 (19站)
去程: 东光集团 — 南湖新村中街 — 卫明街 — 威尼斯花园 — 繁荣路 — 省教委宿舍 — 湖滨街 — 南湖大路 — 工农广场 — 南湖游泳区 — 立信街 — 南湖公园 — 明水路 — 桂林路 — 同光路 — 清华路 — 同志街 — 人民大街 — 岳阳街 — 动植物公园北门 — 曙光路 — 通化路 — 吉顺街 — 南关 — 二道街 — 永长路 — 荣光桥 — 桃源路 — 东大桥 — 滨河小区 — 东站 — 远达大街 — 金海马家居 (33站)
回程: 金海马家居 — 远达大街 — 东站 — 滨河小区 — 东大桥 — 桃源路 — 荣光桥 — 永长路 — 二道街 — 南关 — 吉顺街 — 通化路 — 曙光路 — 动植物公园北门 — 岳阳街 — 人民大街 — 同志街 — 清华路 — 同光路 — 桂林路 — 自由大路 — 南湖公园 — 立信街 — 南湖游泳区 — 工农广场 — 省教育电视台 — 新文化报社 — 湖滨街 — 省教委宿舍 — 繁荣路 — 威尼斯花园 — 卫明街 — 南湖新村中街 — 东光集团 (34站)
去程: 富豪花园 — 辉南街 — 宽平大路 — 外语学校 — 一宿舍 — 长久路 — 建昌街 — 工业大学侧门 — 高科技宿舍 — 湖西路 — 富苑花园 — 同德路 — 新疆街 — 牡丹街 — 桂林路 — 同光路 — 清华路 — 外文书店 — 百汇街 — 人民大街 — 岳阳街 — 树勋街 — 平阳中医院 — 珲春街 — 解放大路 — 吉顺街 — 二道街 — 二三小区 — 大马路 — 东三道街 (30站)
回程: 东三道街 — 大马路 — 二三小区 — 二道街 — 吉顺街 — 吉顺街 — 解放大路 — 珲春街 — 平阳中医院 — 树勋街 — 岳阳街 — 人民大街 — 百汇街 — 外文书店 — 清华路 — 同光路 — 同德路 — 富苑花园 — 湖西路 — 高科技宿舍 — 工业大学侧门 — 建昌街 — 长久路 — 一宿舍 — 外语学校 — 宽平大路 — 辉南街 — 富豪花园 (28站)
去程: 公交医院 — 红旗街 — 百脑汇 — 省中研院 — 新民广场(东口) — 牡丹街 — 桂林路 — 同光路 — 清华路 — 解放大路 — 东朝阳路 — 锦水路 — 西安大路 — 文化街 — 亚太富苑 — 百祥鞋城 — 五马路 — 上海路 — 胜利公园 — 长江路 — 长春站 — 华正批发 — 太阳城 (23站)
回程: 太阳城 — 华正批发 — 长春站 — 长江路 — 胜利公园 — 上海路 — 五马路 — 百祥鞋城 — 亚太富苑 — 文化街 — 西安大路 — 锦水路 — 东朝阳路 — 解放大路 — 清华路 — 同光路 — 桂林路 — 牡丹街 — 新民广场(东口) — 省中研院 — 百脑汇 — 红旗街 — 公交医院 (23站)
去程: 富锋 — 硅谷大街 — 创信街 — 贾家洼子 — 102国道 — 杨家屯 — 市二十六中学 — 黑嘴子 — 南环城路 — 幸福派出所 — 幸福嘉园 — 幸福综合市场 — 红月商场 — 卫星广场 — 农研 — 工农广场 — 自由大路 — 西康路 — 桂林路 — 隆礼路 — 清华路 — 惠民路 — 义和路 — 人民广场 — 般若寺 — 重庆路 — 北安路 — 欧亚新发 — 上海路 — 胜利公园 — 西广场 — 太阳城 (32站)
回程: 太阳城 — 西广场 — 胜利公园 — 上海路 — 欧亚新发 — 北安路 — 重庆路 — 般若寺 — 人民广场 — 永昌路 — 义和路 — 惠民路 — 清华路 — 隆礼路 — 桂林路 — 西康路 — 自由大路 — 工农广场 — 农研 — 卫星广场 — 红月商场 — 幸福综合市场 — 幸福嘉园 — 幸福派出所 — 南环城路 — 黑嘴子 — 市二十六中学 — 杨家屯 — 102国道 — 贾家洼子 — 创信街 — 硅谷大街 — 富锋 (33站)
去程: 公交医院 — 红旗街 — 百脑汇 — 省中研院 — 新民广场 — 南湖公园 — 明水路 — 桂林路 — 同光路 — 清华路 — 解放大路 — 东朝阳路 — 锦水路 — 西安大路 — 文化街 — 亚泰富苑 — 百祥鞋城 — 五马路 — 上海路 — 胜利公园 — 西广场 — 长春站 (22站)
回程: 长春站 — 西广场 — 胜利公园 — 上海路 — 五马路 — 百祥鞋城 — 亚泰富苑 — 文化街 — 西安大路 — 锦水路 — 东朝阳路 — 解放大路 — 清华路 — 同光路 — 桂林路 — 明水路 — 南湖公园 — 新民广场 — 省中研院 — 百脑汇 — 红旗街 — 公交医院 (22站)