区政府
去程: 轮渡 — 关山 — 刘家大湾 — 西湖中学 — 新车站 — 交警一大队 — 区政府 — 宝塔 — 十字街 — 启黄中学 — 老车站 — 沙街 — 赤壁影院 — 黄州商场 — 副一商店 — 市邮局 — 黄州中学 — 锦绣星城 — 黄商购物中心(太保) — 东门学校 — 中商百货 — 步行街 — 金属 — 十字街 — 宝塔 — 区政府 — 交警一大队 — 新车站 — 西湖中学 — 新华印刷厂 — 洪家沟 — 特种窑炉 — 轮渡 (33站)
回程: 轮渡 — 特种窑炉 — 洪家沟 — 新华印刷厂 — 西湖中学 — 新车站 — 交警一大队 — 区政府 — 宝塔 — 十字街 — 金属 — 步行街 — 中商百货 — 东门学校 — 黄商购物中心(太保) — 锦绣星城 — 黄州中学 — 市邮局 — 副一商店 — 黄州商场 — 赤壁影院 — 沙街 — 老车站 — 启黄中学 — 十字街 — 宝塔 — 区政府 — 交警一大队 — 新车站 — 西湖中学 — 刘家大湾 — 关山 — 轮渡 (33站)
去程: 黄冈师院 — 明珠大道 — 三能超市 — 市交通局 — 菱湖宾馆 — 东湖养鱼场 — 华晟中专 — 湖心路口 — 市规划局 — 华兴公交公司 — 谭家咀 — 西湖中学 — 新车站 — 交警一大队 — 区政府 — 宝塔 — 十字街 — 金属 — 步行街 — 东门 — 锦绣星城 — 市妇幼保健院 — 市人民银行 — 市检察院 — 中心医院住院部 — 黄冈实验中学 — 中环路立交桥 — 戒毒所 — 消防一中队 — 龙王山 (30站)
回程: 龙王山 — 消防一中队 — 戒毒所 — 中环路立交桥 — 黄冈实验中学 — 中心医院住院部 — 三博中学(市体育馆) — 文化宫 — 黄州中学 — 东门 — 步行街 — 金属 — 十字街 — 宝塔 — 区政府 — 交警一大队 — 新车站 — 西湖中学 — 谭家咀 — 市华兴公交公司 — 市规划局 — 湖心路口 — 华晟中专 — 东湖养鱼场 — 菱湖宾馆 — 市交通局 — 三能超市 — 明珠大道 — 黄冈师院 (29站)
去程: 轮渡 — 关山 — 建新社区 — 西湖中学 — 新车站 — 交警一大队 — 区政府 — 宝塔 — 十字街 — 金属 — 步行街 — 东门 — 锦绣星城 — 黄冈市中医院 — 商城 — 东门小区 — 嘉晟大厦 — 鸿发东门华府 — 康泰医院 — 东方京城 — 交警支队 — 利达木业 — 市第二实验小学 — 西湖村 — 黄冈外校 — 开发区建行 — 师院员工楼 — 菱湖中学 — 虹桥社区(二砖) (29站)
回程: 虹桥社区(二砖) — 菱湖中学 — 师院员工楼 — 开发区建行 — 黄冈外校 — 西湖村 — 市第二实验小学 — 利达木业 — 交警支队 — 东方京城 — 康泰医院 — 鸿发东门华府 — 嘉晟大厦 — 东门小区 — 商城 — 黄冈市中医院 — 锦绣星城 — 东门 — 步行街 — 金属 — 十字街 — 宝塔 — 区政府 — 交警一大队 — 新车站 — 西湖中学 — 建新社区 — 关山 — 轮渡 (29站)
去程: 三清 — 君佳康乐园 — 市母婴健康中心 — 市卫校 — 市妇幼保健院 — 市中医院 — 商城 — 东门小区 — 万象巴黎 — 经济园 — 科技职业学院 — 黄冈宾馆 — 红卫小区 — 市劳动保障局 — 育英学校 — 西湖安居小区 — 海军招待所 — 武商 — 交警一大队 — 区政府 — 宝塔 — 十字街 — 启黄中学 — 老车站 — 沙街 — 赤壁影院 — 五甲街 — 赤壁公园 — 赤壁桥 — 赤壁中学 — 市高级技校 — 望月堤 (32站)
回程: 望月堤 — 市高级技校 — 赤壁中学 — 赤壁桥 — 赤壁公园 — 五甲街 — 黄州商场 — 副一商场 — 电信局 — 市人民医院 — 三医院 — 十字街 — 宝塔 — 区政府 — 交警一大队 — 武商 — 海军招待所 — 西湖安居小区 — 育英学校 — 市劳动保障局 — 红卫小区 — 黄冈宾馆 — 科技职业学院 — 万象巴黎 — 经济园 — 东门小区 — 商城 — 市中医院 — 市妇幼保健院 — 市卫校 — 市母婴健康中心 — 君佳康乐园 — 三清 (33站)
去程: 市经济适用房 — 市华兴公交公司 — 谭家咀 — 西湖中学 — 新车站 — 交警一大队 — 区政府 — 宝塔 — 十字街 — 金属 — 步行街 — 小东门 — 锦绣星城 — 黄冈市中医院 — 商城 — 东门小区 — 嘉晟大厦 — 微波楼 — 市康泰医院 — 东方京城 — 市公路局 — 东方广场 — 贸易广场 — 东华客运站 — 杉树湾 — 鄂东职院 — 新港二路 — 师院西门 — 新黄高西门 (29站)
回程: 新黄高西门 — 师院西门 — 新港二路 — 鄂东职院 — 杉树湾 — 东华客运站 — 贸易广场 — 东方广场 — 市公路局 — 东方京城 — 市康泰医院 — 微波楼 — 嘉晟大厦 — 东门小区 — 商城 — 黄冈市中医院 — 锦绣星城 — 小东门 — 步行街 — 金属 — 十字街 — 宝塔 — 区政府 — 交警一大队 — 新车站 — 西湖中学 — 谭家咀 — 市华兴公交公司 — 市经济适用房 (29站)