杏林文化宫
去程: 二农工业区 — 新田 — 后溪新村 — 前进村 — 后溪 — 城内 — 仑上 — 碗头崎 — 崎沟 — 厦门工学院 — 软件学院 — 港头 — 英埭头 — 华大学生一条街 — 杏林湾营运中心 — 西亭路口 — 杏北路 — 华懋 — 内茂 — 杏林建行 — 万龙 — 杏东路 — 杏林文化宫 — 杏林文体中心 — 宁宝小区(建南路) (25站)
回程: 宁宝小区(建南路) — 杏林文体中心 — 杏林文化宫 — 杏东路 — 万龙 — 杏林建行 — 内茂 — 华懋 — 杏北路 — 西亭路口 — 杏林湾营运中心 — 华大学生一条街 — 英埭头 — 港头 — 软件学院 — 厦门工学院 — 崎沟 — 碗头崎 — 仑上 — 城内 — 后溪 — 前进村 — 后溪新村 — 新田 — 二农工业区 (25站)
去程: 宁宝小区(建南路) — 杏林文化宫 — 杏东路 — 万龙 — 明达玻璃 — 电厂 — 杏林消防(杏林西路) — 西滨路口 — 圣源 — 新源路口 — 杏林正新(西滨路) — 锦园 — 大学康城(杏前路) — 前场 — 打铁行路口 — 铁山村 — 厦工集团 — 厦门齿轮厂 — 乐活小镇 — 双桥明珠 (20站)
回程: 双桥明珠 — 乐活小镇 — 厦门齿轮厂 — 厦工集团 — 铁山村 — 打铁行路口 — 前场 — 大学康城(杏前路) — 锦园 — 杏林正新(西滨路) — 新源路口 — 圣源 — 西滨路口 — 杏林消防(杏林西路) — 明达玻璃 — 万龙 — 杏东路 — 杏林文化宫 — 宁宝小区(建南路) (19站)
去程: 西滨蔡林社 — 山后张路口 — 来明眼镜 — 光明路口 — 马銮公寓 — 岑尾路口 — 富全钢铁 — 路达工业(后尾路口) — 杏林行政中心 — 曾营小学 — 悦美筼筜 — 杏林小商品市场 — 杏东路 — 杏林文化宫 — 高浦 — 高浦路口 — 园博苑西门 — 中航城 — 西亭路口 — 杏林湾营运中心 — 华侨大学 — 诚毅学院 — 孙厝 — 嘉庚体育馆 — 红树康桥 — 集美国税 — 集美北海湾 (27站)
回程: 集美北海湾 — 集美国税 — 红树康桥 — 嘉庚体育馆 — 孙厝 — 诚毅学院 — 华侨大学 — 杏林湾营运中心 — 西亭路口 — 中航城 — 园博苑西门 — 高浦路口 — 高浦 — 杏林文化宫 — 杏东路 — 杏林小商品市场 — 悦美筼筜 — 曾营小学 — 杏林行政中心 — 路达工业(后尾路口) — 富全钢铁 — 岑尾路口 — 马銮公寓 — 光明路口 — 来明眼镜 — 山后张路口 — 西滨蔡林社 (27站)
去程: 宁宝小区(文达路) — 杏林文体中心 — 杏林文化宫 — 杏东路 — 万龙 — 明达玻璃 — 电厂 — 金鑫工贸 — 杏林消防(杏林西路) — 中瑞电气 — 西滨路口 — 圣源 — 新源路口 — 杏林正新 (14站)
回程: 杏林正新 — 西滨路口 — 中瑞电气 — 杏林消防(杏林西路) — 金鑫工贸 — 明达玻璃 — 万龙 — 杏东路 — 杏林文化宫 — 杏林文体中心 — 宁宝小区(文达路) (11站)
去程: 海沧街道 — 北市 — 锦里 — 海沧人才市场 — 阿罗海城市广场 — 海沧区政府 — 沧林路口 — 海沧医院(沧林路) — 海裕路 — 海沧建行 — 海沧房产 — 鑫茂花园 — 石塘 — 明达实业 — 长庚医院 — 霞阳村 — 杏林行政中心 — 曾营小学 — 悦美筼筜 — 第一医院杏林分院 — 杏林文化宫 — 高浦路口 — 西亭路口 — 杏林湾运营中心 — 西珩 — 南尾井 — 平阳里 — 理工学院集美校区 — 工商旅游学校 — 厦门北站 (30站)
回程: 厦门北站 — 工商旅游学校 — 理工学院集美校区 — 平阳里 — 南尾井 — 西珩 — 杏林湾运营中心 — 西亭路口 — 高浦路口 — 杏林文化宫 — 第一医院杏林分院 — 悦美筼筜 — 曾营小学 — 杏林行政中心 — 霞阳村 — 长庚医院 — 明达实业 — 石塘 — 海沧房产 — 海沧建行 — 海裕路 — 海沧医院(沧林路) — 沧林路口 — 海沧区政府 — 阿罗海城市广场 — 海沧人才市场 — 锦里 — 北市 — 海沧街道 (29站)