发祥街[青山道]
香港公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
香港公交线路: 地铁线路 轻铁线路 港岛巴士线路 九龙及新界巴士线路 过海隧道巴士线路 机场及北大屿山对外巴士线路 大屿山岛内及南大屿山对外巴士线路 港岛专线小巴线路 九龙专线小巴线路
途径“发祥街[青山道]”的公交线路
去程: 大陇街总站 — 葵涌石英径 — 葵涌业成街 — 华员邨 — 钟山台 — 蝴蝶谷新村 — 甘泉街 — 通州西街[青山道] — 汝州西街[青山道] — 集辉街[青山道] — 发祥街[青山道] — 东京街[青山道] — 营盘街[青山道] — 深水埗福荣街 — 深水埗基隆街 — 深水埗北河街[荔枝角道] — 医局街[南昌街] — 洋松街休憩处 — 新九龙广场 — 帝柏海湾 — 奥运铁路站总站 (21站)
回程: 奥运铁路站总站 — 富贵街 — 大同新村 — 福利街[大角咀道] — 深水埗南昌街[海坛街] — 深水埗桂林街[海坛街] — 深水埗警署 — 丽阁邨[长沙湾道] — 贸易广场 — 荔枝角铁路站 — 荔枝角医院 — 钟山台 — 华员邨 — 葵涌业成街 — 葵涌打砖坪街 — 大陇街总站 (16站)
去程: 梨木树巴士总站 — 和宜合道运动场 — 昌荣路 — 葵俊苑 — 新葵兴花园[葵涌道] — 葵芳邨 — 葵涌道荔景邨 — 葵涌交汇处 — 美孚铁路站 — 通州西街[青山道] — 汝州西街[青山道] — 集辉街[青山道] — 发祥街[青山道] — 东京街[青山道] — 营盘街[青山道] — 深水埗福荣街 — 深水埗基隆街 — 通州街公园 — 富昌邨 — 东京街西 — 东京街总站 (21站)
回程: 东京街总站 — 富昌邨 — 南昌邨[钦州街西] — 深水埗警署 — 丽阁邨[长沙湾道] — 贸易广场 — 荔枝角铁路站 — 美孚铁路站 — 葵涌交汇处 — 葵涌道荔景邨 — 葵芳广场 — 光辉围 — 昌荣路 — 和宜合道运动场 — 石围角新村 — 梨木树巴士总站 (16站)