龚家
去程: 井岗山 — 翠园 — 东方红 — 湾里区委 — 梅岭森林公园 — 东源村 — 堎上村 — 梅岭世纪园 — 梅岭王家 — 梅岭农贸市场 — 店前 — 紫阳宫 — 梅岭第一漂 — 龚家农场 — 东昌 — 半岭 — 竹山 — 谭家 — 红源小学 — 周家 — 茶岭李家 — 茶岭林场 — 里造周家 — 狮岗罗家 — 罗亭 (25站)
回程: 罗亭 — 狮岗罗家 — 里造周家 — 茶岭林场 — 茶岭李家 — 周家 — 红源小学 — 谭家 — 竹山 — 半岭 — 东昌 — 龚家农场 — 梅岭第一漂 — 紫阳宫 — 店前 — 梅岭农贸市场 — 梅岭王家 — 梅岭世纪园 — 堎上村 — 东源村 — 梅岭森林公园 — 湾里区委 — 东方红 — 翠园 — 井岗山 (25站)
去程: 昌南客运站 — 莲西大道 — 莲塘一中 — 梦里水乡 — 站前西路口 — 莲塘火车站 — 八一乡桥头 — 谢埠 — 板溪村 — 江南材料厂 — 罗家农机站 — 罗家集 — 牌楼秦家 — 邹家 — 慈母万家 — 郑家 — 电台 — 武溪 — 库前窑 — 涂家洲 — 罗舍 — 纱厂 — 竹林 — 幽兰 — 流坊 — 肖家 — 泾口农贸市场 — 北山粮站 — 龚家 — 东岗村 — 小莲 (31站)
回程: 小莲 — 东岗村 — 龚家 — 北山粮站 — 泾口农贸市场 — 肖家 — 流坊 — 幽兰 — 竹林 — 纱厂 — 罗舍 — 涂家洲 — 库前窑 — 武溪 — 电台 — 郑家 — 慈母万家 — 邹家 — 牌楼秦家 — 罗家集 — 罗家农机站 — 江南材料厂 — 板溪村 — 谢埠 — 八一乡桥头 — 莲塘火车站 — 站前西路口 — 梦里水乡 — 莲塘一中 — 莲西大道 — 昌南客运站 (31站)
去程: 李家庄 — 江纺 — 豫章桥 — 高悟村 — 垾上村 — 河边村 — 后李村 — 镇西路 — 蒋巷交管站 — 西樊家 — 山尾小学 — 山尾肖家 — 岗家闸 — 塘外龚家 — 山洪吴家 — 中村 — 山洪 — 乔头 — 山洪粮站 — 联圩下房 — 五房 — 石矶 — 大房 — 张家 — 旗杆里 — 东方 — 楼下 — 联圩闸 — 国旺公司 — 西舍 — 易家墩 — 29公桩 — 河边桥 — 32公桩 — 红卫所 — 玉丰电站 (36站)
回程: 玉丰电站 — 红卫所 — 32公桩 — 河边桥 — 29公桩 — 易家墩 — 西舍 — 国旺公司 — 联圩闸 — 楼下 — 东方 — 旗杆里 — 张家 — 大房 — 石矶 — 五房 — 联圩下房 — 山洪粮站 — 乔头 — 山洪 — 中村 — 山洪吴家 — 塘外龚家 — 岗家闸 — 山尾肖家 — 山尾小学 — 西樊家 — 蒋巷交管站 — 镇西路 — 后李村 — 河边村 — 垾上村 — 高悟村 — 豫章桥 — 江纺 — 李家庄 (36站)