水库
去程: 三屯碑 — 水库 — 乌管处 — 南车站 — 县水泥厂 — 烈士陵园 — 燕尔窝 — 工疗 — 干疗 — 水电厂 — 乌拉泊车站 — 乌拉泊 (12站)
回程: 乌拉泊 — 乌拉泊车站 — 水电厂 — 干疗 — 工疗 — 燕尔窝 — 烈士陵园 — 县水泥厂 — 南车站 — 乌管处 — 水库 — 三屯碑 (12站)
去程: 九家湾 — 外运司(下行) — 汽配城(下行) — 铁工局(下行) — 加工厂(下行) — 黄金医院 — 加油站 — 批发市场 — 一大队 — 油运司 — 水库 — 三支队 — 独山子酒店 — 新农大 — 金阳小区 — 北园春 — 桥头 — 军区总医院 — 友好商场 — 三中 — 兽医站 — 出租公司 — 电信公司 — 南湖小区 — 劳动街 — 市建委 — 华凌贸易城(下行) — 华凌建材 — 华凌石材 — 华凌市场 (30站)
回程: 华凌市场 — 华凌石材 — 华凌建材 — 华凌贸易城(下行) — 市建委 — 劳动街 — 南湖小区 — 电信公司 — 出租公司 — 兽医站 — 三中 — 友好商场 — 军区总医院 — 桥头 — 北园春 — 金阳小区 — 新农大 — 独山子酒店 — 三支队 — 水库 — 油运司 — 一大队 — 批发市场 — 加油站 — 黄金医院 — 加工厂(下行) — 铁工局(下行) — 汽配城(下行) — 外运司(下行) — 九家湾 (30站)
去程: 南公园 — 水库 — 乌管处 — 烈士陵园 — 工疗 — 干疗 — 乌拉泊水库 — 乌拉泊古城 — 乌拉泊村 — 芨芨槽 — 祈家沟 — 天山野生动物园 (12站)
回程: 天山野生动物园 — 祈家沟 — 芨芨槽 — 乌拉泊村 — 乌拉泊古城 — 乌拉泊水库 — 干疗 — 工疗 — 烈士陵园 — 乌管处 — 水库 — 南公园 (12站)
去程: 西山农场 — 蔬菜站路口 — 七连 — 七连学校 — 七连路口 — 六连 — 三号水库 — 煤矿 — 四连 — 西山陶瓷厂 — 西山塑料厂 — 104团 — 耐火厂 — 纸箱厂 — 良种站 — 烧碱厂 — 156队 — 汽运司 — 南梁坡 — 武警医院 — 南昌路口 — 市制药厂 — 北园春市场 — 昊天公司 (24站)
回程: 昊天公司 — 北园春市场 — 市制药厂 — 南昌路口 — 武警医院 — 南梁坡 — 汽运司 — 156队 — 烧碱厂 — 良种站 — 纸箱厂 — 耐火厂 — 104团 — 西山塑料厂 — 西山陶瓷厂 — 四连 — 煤矿 — 三号水库 — 六连 — 七连路口 — 七连学校 — 七连 — 蔬菜站路口 — 西山农场 (24站)
去程: 八道湾煤矿 — 八道湾地磅 — 洁净煤厂 — 中心苗圃 — 八道湾村 — 新医二附院 — 八道湾岔路口 — 化学试剂厂 — 煤矿市场 — 地磅 — 苇湖梁发电厂 — 测绘大队 — 苇湖庄 — 工一师四团 — 六道湾检查站 — 灭火处 — 长青四队 — 市政府 — 兽医站 — 南湖中医院 — 三中 — 友好路 — 军区总医院 — 桥头 — 北园春市场 — 金阳小区 — 新农大 — 三支队 — 水库 — 新通公司 — 九家湾市场 — 冶建 — 木材厂 — 汽配城 — 石油天然气运输公司 (35站)
回程: 石油天然气运输公司 — 汽配城 — 木材厂 — 冶建 — 九家湾市场 — 新通公司 — 水库 — 三支队 — 新农大 — 金阳房产 — 北园春市场 — 桥头 — 军区总医院 — 友好路 — 三中 — 南湖中医院 — 兽医站 — 市政府 — 长青四队 — 灭火处 — 六道湾检查站 — 工一师四团 — 苇湖庄 — 测绘大队 — 苇湖梁发电厂 — 地磅 — 煤矿市场 — 化学试剂厂 — 八道湾岔路口 — 新医二附院 — 八道湾村 — 中心苗圃 — 洁净煤厂 — 八道湾地磅 — 八道湾煤矿 (35站)
去程: 翠泉路 — 红桥 — 油库 — 日月星光花园 — 兵团医院 — 五星路 — 教育学院 — 西大桥 — 小西门 — 大西门 — 区医院 — 团结路 — 胜利路 — 新华南路 — 南公园 — 三屯碑 — 乌河管理处 — 烈士陵园 — 工疗 — 干疗 — 乌拉泊检查站 — 乌拉泊水库 — 乌拉泊古城 — 乌拉泊村 — 农副处 — 新疆化肥厂 (26站)
回程: 新疆化肥厂 — 农副处 — 乌拉泊村 — 乌拉泊古城 — 乌拉泊水库 — 乌拉泊检查站 — 干疗 — 工疗 — 烈士陵园 — 乌河管理处 — 三屯碑 — 南公园 — 新华南路 — 胜利路 — 团结路 — 区医院 — 大西门 — 小西门 — 西大桥 — 教育学院 — 五星路 — 兵团医院 — 日月星光花园 — 油库 — 红桥 — 翠泉路 (26站)