王家
去程: 淹城公交中心站[回车场] — 延政路凤林路[淹城野生动物园南门] — 晓柳花苑 — 凤林路晓柳路 — 春秋路新雅路 — 新雅路科创路 — 鸣新路新雅路 — 凤林路武南路 — 龙潜路凤林路 — 长江路龙潜路 — 西湖路长江路 — 西湖路湖滨路 — 万塔 — 王家塘 — 戴家村 — 马家头 — 河东村 — 湖滨路武进大道 — 塘洋村 — 大花家塘 — 下桥 — 贝庄 — 东巷桥 — 红星村 — 良久大桥 — 红星桥 — 坊前老街 — 坊前水产市场 (28站)
回程: 坊前水产市场 — 坊前老街 — 红星桥 — 良久大桥 — 红星村 — 东巷桥 — 贝庄 — 下桥 — 大花家塘 — 塘洋村 — 湖滨路武进大道 — 河东村 — 马家头 — 戴家村 — 王家塘 — 万塔 — 西湖路湖滨路 — 西湖路长江路 — 长江路龙潜路 — 龙潜路凤林路 — 凤林路武南路 — 鸣新路新雅路 — 新雅路科创路 — 春秋路新雅路 — 凤林路晓柳路 — 晓柳花苑 — 延政路凤林路[淹城野生动物园南门] — 淹城公交中心站[回车场] (28站)
去程: 湖塘乐购[回车场] — 湖塘湾里小区 — 泰富湾义乌市场 — 兰陵路广电路 — 长虹路兰陵路 — 何留 — 大坝 — 淹城中学 — 大坝村委 — 夕阳红公寓 — 长江路虹西路 — 武进烈士陵园 — 长江路延政路 — 永胜路长江路 — 梅树桥 — 卢东桥 — 卢家巷 — 卢家巷中心站 — 湖滨路武南路 — 湖滨路西湖路 — 万塔 — 王家塘 — 戴家村 — 马家头 — 河东村 — 湖滨路武进大道 — 塘洋村[社区卫生服务站] — 塘洋桥 — 滆湖疗养院 (29站)
回程: 滆湖疗养院 — 塘洋桥 — 塘洋村[社区卫生服务站] — 湖滨路武进大道 — 河东村 — 马家头 — 戴家村 — 王家塘 — 万塔 — 湖滨路西湖路 — 湖滨路武南路 — 卢家巷中心站 — 卢家巷 — 卢东桥 — 梅树桥 — 永胜路长江路 — 长江路延政路 — 武进烈士陵园 — 长江路虹西路 — 夕阳红公寓 — 大坝村委 — 淹城中学 — 大坝 — 何留 — 兰陵路长虹路 — 广电路兰陵路 — 泰富湾义乌市场 — 湖塘湾里小区 — 中壮新村 — 湖塘乐购[回车场] (30站)
去程: 罗溪医院 — 空港二村 — 黄河路新镇一路 — 罗溪[罗墅湾大桥西] — 罗溪 — 罗溪北站 — 溪东村 — 西莫村 — 东莫村 — 温寺 — 东谢村 — 陶家塘 — 邱庄 — 彭家村委 — 彭家村 — 小薛家 — 东南村委 — 王家 — 高巷里 — 西夏墅南站 — 西夏墅 — 西夏墅公交中心站 (22站)
回程: 西夏墅公交中心站 — 西夏墅 — 西夏墅南站 — 高巷里 — 王家 — 东南村委 — 小薛家 — 彭家村 — 彭家村委 — 邱庄 — 陶家塘 — 东谢村 — 温寺 — 东莫村 — 西莫村 — 溪东村 — 罗溪北站 — 罗溪 — 罗溪[罗墅湾大桥西] — 黄河路新镇一路 — 空港二村 — 罗溪医院 (22站)
环形车: 西夏墅公交中心站 — 西夏墅北站 — 西夏墅 — 西夏墅南站 — 刘园里 — 午桥 — 曹园里 — 葛庄 — 大薛家 — 东南村委 — 王家 — 高巷里 — 西夏墅南站 — 西夏墅 — 西夏墅北站 — 西夏墅公交中心站 (16站)
去程: 新魏花园[回车场] — 安家东站 — 安家舍 — 场上村 — 东三村 — 前三村 — 野田里 — 小庙头 — 安家王家塘 — 石庄里 — 钟家塘 — 邱庄村委 (12站)
回程: 邱庄村委 — 钟家塘 — 石庄里 — 安家王家塘 — 小庙头 — 野田里 — 前三村 — 东三村 — 场上村 — 安家舍 — 安家东站 — 新魏花园[回车场] (12站)