下村
去程: 马塘新镇 — 元山村 — 元宝塘 — 下村 — 新兴铸管 — 松园 — 利民中路 — 瑞东园 — 大营新村 — 南瑞新城 — 奥韵康城 — 南关 — 中江桥南 — 中江桥北 — 北门 — 二街 — 新百大厦 — 新芜路 — 天主教堂 — 冰冻街口 — 新市口(北) — 第一人民医院 — 王稼祥纪念园 — 第十一中学 — 赭山路口 — 健美小区 — 弋矶山 (27站)
回程: 弋矶山 — 健美小区 — 赭山路口 — 第十一中学 — 王稼祥纪念园 — 第一人民医院 — 新市口(北) — 冰冻街口 — 天主教堂 — 新芜路 — 新百大厦 — 二街 — 北门 — 中江桥北 — 中江桥南 — 南关 — 奥韵康城 — 南瑞新城 — 大营新村 — 瑞东园 — 利民中路 — 松园 — 新兴铸管 — 下村 — 元宝塘 — 元山村 — 马塘新镇 (27站)
去程: 马饮客运站 — 弋江嘉园首末站 — 南塘湖路 — 师大附小 — 弋江嘉园二期 — 大工山路 — 元宝塘 — 下村 — 新兴铸管 — 松园 — 芜湖师范学校 — 西洋湖 — 段家园 — 神山口 — 联盛广场 — 火车站汽车站 — 火车站 (17站)
回程: 火车站 — 火车站汽车站 — 联盛广场 — 神山口 — 段家园 — 西洋湖 — 芜湖师范学校 — 松园 — 新兴铸管 — 下村 — 元宝塘 — 大工山路 — 弋江嘉园二期 — 师大附小 — 南塘湖路 — 弋江嘉园首末站 — 马饮客运站 (17站)
去程: 弋矶山 — 健美小区 — 赭山路口 — 第十一中学 — 王稼祥纪念园 — 第一人民医院 — 古玩市场 — 黄山西路 — 徽商城 — 第三中学 — 第一中学 — 卡子街 — 行政服务中心 — 小平山 — 芜湖师范学校 — 松园 — 新兴铸管 — 下村 — 港西工业园 — 平山村 (20站)
回程: 平山村 — 港西工业园 — 下村 — 新兴铸管 — 松园 — 芜湖师范学校 — 小平山 — 行政服务中心 — 卡子街 — 第一中学 — 第三中学 — 徽商城 — 黄山西路 — 古玩市场 — 第一人民医院 — 王稼祥纪念园 — 第十一中学 — 赭山路口 — 健美小区 — 弋矶山 (20站)
去程: 马塘新镇 — 元山村 — 元宝塘 — 下村 — 新兴铸管 — 松园 — 利民中路 — 大营新村 — 南瑞新城 — 奥韵康城 — 南关 — 中江桥南 — 中江桥北 — 北门 — 二街 — 融汇中江广场 — 妇幼保健院 — 徽商城 — 凤凰美食街 — 师大附中 — 皖南医学院北校区 — 工商局 — 红梅新村 — 绿影新村 — 园丁小区 — 大富新村 — 泰苑小区 — 莲塘牡丹园 — 方特欢乐世界南 — 方特欢乐世界北 — 芜湖科技馆 — 芜湖长江大桥 — 职业技术学院 — 齐落山村 — 莘苑学生公寓 — 晋家楼 — 信德·翡翠湾 — 信德半岛 — 金湾 (39站)
回程: 金湾 — 金湾小区 — 晋家楼 — 莘苑学生公寓 — 齐落山村 — 职业技术学院 — 芜湖长江大桥 — 芜湖科技馆 — 方特欢乐世界北 — 方特欢乐世界南 — 莲塘牡丹园 — 泰苑小区 — 大富新村 — 园丁小区 — 绿影新村 — 红梅新村 — 工商局 — 皖南医学院北校区 — 师大附中 — 凤凰美食街 — 鸠江饭店 — 妇幼保健院 — 融汇中江广场 — 二街 — 北门 — 中江桥北 — 中江桥南 — 南关 — 奥韵康城 — 南瑞新城 — 大营新村 — 利民中路 — 松园 — 新兴铸管 — 下村 — 元宝塘 — 元山村 — 马塘新镇 (38站)