古玩市场
去程: 王拐 — 鸭儿港 — 腰村 — 中江大道4号站 — 河清路口 — 政务中心 — 时雨景观桥 — 清风景观桥 — 中央公园1号站 — 中央公园2号站 — 雕塑公园 — 神山路 — 神南村 — 二炮干休所 — 段家园 — 西洋湖 — 小平山 — 行政服务中心 — 卡子街 — 第一中学 — 第三中学 — 徽商城 — 黄山西路 — 古玩市场 — 滨江公园 — 滨江客运码头 (26站)
回程: 滨江客运码头 — 第一人民医院 — 古玩市场 — 黄山西路 — 徽商城 — 第三中学 — 第一中学 — 卡子街 — 行政服务中心 — 小平山 — 西洋湖 — 段家园 — 二炮干休所 — 神南村 — 神山路 — 雕塑公园 — 中央公园2号站 — 中央公园1号站 — 清风景观桥 — 时雨景观桥 — 政务中心 — 河清路口 — 中江大道4号站 — 腰村 — 鸭儿港 — 王拐 (26站)
去程: 弋矶山 — 健美小区 — 赭山路口 — 第十一中学 — 王稼祥纪念园 — 第一人民医院 — 古玩市场 — 黄山西路 — 徽商城 — 第三中学 — 第一中学 — 卡子街 — 行政服务中心 — 小平山 — 芜湖师范学校 — 松园 — 新兴铸管 — 下村 — 港西工业园 — 平山村 (20站)
回程: 平山村 — 港西工业园 — 下村 — 新兴铸管 — 松园 — 芜湖师范学校 — 小平山 — 行政服务中心 — 卡子街 — 第一中学 — 第三中学 — 徽商城 — 黄山西路 — 古玩市场 — 第一人民医院 — 王稼祥纪念园 — 第十一中学 — 赭山路口 — 健美小区 — 弋矶山 (20站)