白米
去程: 张浦汽车站 — 张浦中心小学 — 银鹿广场 — 中国电信 — 芝华士花园 — 银河路口 — 港浦路口 — 小直 — 卫塔 — 白米村委 — 安头村 — 杨树庄 — 源进电子 — 南港 (14站)
回程: 南港 — 源进电子 — 杨树庄 — 安头村 — 白米村委 — 卫塔 — 小直 — 港浦路口 — 银河路口 — 芝华士花园 — 中国电信 — 银鹿广场 — 张浦中心小学 — 张浦汽车站 (14站)
去程: 火车站 — 朝阳新村 — 三角塔 — 老客站 — 柏庐路 — 花鸟市场 — 誉兴大酒店 — 博悦电脑城 — 柏庐公园 — 中大柏庐天下 — 汽车客运南站 — 大同村 — 新城·域花园 — 大伟 — 周巷 — 江南春堤 — 施条 — 江丰路 — 振泰塑胶 — 张浦汽车站 — 南曹 — 小直 — 卫塔 — 白米 — 南港汽车站 (25站)
回程: 南港汽车站 — 白米 — 卫塔 — 小直 — 南曹 — 张浦汽车站 — 振泰塑胶 — 江丰路 — 施条 — 江南春堤 — 周巷 — 大伟 — 新城·域花园 — 大同村 — 汽车客运南站 — 中大柏庐天下 — 柏庐公园 — 博悦电脑城 — 誉兴大酒店 — 花鸟市场 — 柏庐路 — 老客站 — 三角塔 — 朝阳新村 — 火车站 (25站)
去程: 客运北站 — 萧林路 — 望河桥 — 城铁阳澄湖站 — 中华园西路 — 元丰路 — 白米 — 南港汽车站 (8站)
回程: 南港汽车站 — 白米 — 元丰路 — 中华园西路 — 城铁阳澄湖站 — 望河桥 — 萧林路 — 客运北站 (8站)
去程: 红峰二村 — 大西门桥 — 西山风景区 — 亭林公园 — 奥灶馆 — 交通银行 — 仓基路 — 嘉茂广场 — 白马泾路 — 移动公司 — 鹿城路 — 大公村 — 庙灯村 — 富翔东门 — 元丰路 — 金华村 — 港浦路 — 卫塔 — 白米 — 机场路 — 稍里村 — 陈邱家浜 — 朱北村 — 德安路 — 长云村 — 田肚里村 — 锦周老公路 — 向阳 — 明东 — 朱浜 — 高勇 — 全旺 — 周庄汽车站 (33站)
回程: 周庄汽车站 — 全旺 — 高勇 — 朱浜 — 明东 — 向阳 — 锦周老公路 — 田肚里村 — 长云村 — 德安路 — 朱北村 — 陈邱家浜 — 稍里村 — 机场路 — 白米 — 卫塔 — 港浦路 — 金华村 — 元丰路 — 富翔东门 — 庙灯村 — 大公村 — 鹿城路 — 移动公司 — 白马泾路 — 嘉茂广场 — 仓基路 — 交通银行 — 奥灶馆 — 亭林公园 — 西山风景区 — 大西门桥 — 红峰二村 (33站)