向阳
去程: 锦溪新车站 — 锦溪交警中队 — 锦溪 — 太平路 — 向阳 — 三联村 — 明东 — 朱浜 — 朱浜村委会 — 祝家甸 (10站)
回程: 祝家甸 — 朱浜村委会 — 朱浜 — 明东 — 三联村 — 向阳 — 太平路 — 锦溪 — 锦溪交警中队 — 锦溪新车站 (10站)
去程: 汽车客运南站 — 大同村 — 新城·域花园 — 周巷 — 施条 — 团结桥 — 新枝浦 — 吴家 — 东旺 — 大市新站 — 陶雪 — 尚明甸 — 北管泾 — 干家甸 — 锦溪 — 向阳 — 明东 — 朱浜 — 高勇 — 全旺 — 周庄 (21站)
回程: 周庄 — 全旺 — 高勇 — 朱浜 — 明东 — 向阳 — 锦溪 — 干家甸 — 北管泾 — 尚明甸 — 陶雪 — 大市新站 — 东旺 — 吴家 — 新枝浦 — 团结桥 — 施条 — 周巷 — 新城·域花园 — 大同村 — 汽车客运南站 (21站)
去程: 汽车客运南站 — 大同村 — 新城·域花园 — 周巷 — 施条 — 团结桥 — 新枝浦 — 吴家 — 东旺 — 大市新站 — 陶雪 — 尚明甸 — 北管泾 — 干家甸 — 锦溪 — 向阳 — 明东 — 朱浜 — 高勇 — 全旺 — 新牌楼 (21站)
回程: 新牌楼 — 全旺 — 高勇 — 朱浜 — 明东 — 向阳 — 锦溪 — 干家甸 — 北管泾 — 尚明甸 — 陶雪 — 大市新站 — 东旺 — 吴家 — 新枝浦 — 团结桥 — 施条 — 周巷 — 新城·域花园 — 大同村 — 汽车客运南站 (21站)
去程: 红峰二村 — 大西门桥 — 西山风景区 — 亭林公园 — 奥灶馆 — 交通银行 — 仓基路 — 嘉茂广场 — 白马泾路 — 移动公司 — 鹿城路 — 大公村 — 庙灯村 — 富翔东门 — 元丰路 — 金华村 — 港浦路 — 卫塔 — 白米 — 机场路 — 稍里村 — 陈邱家浜 — 朱北村 — 德安路 — 长云村 — 田肚里村 — 锦周老公路 — 向阳 — 明东 — 朱浜 — 高勇 — 全旺 — 周庄汽车站 (33站)
回程: 周庄汽车站 — 全旺 — 高勇 — 朱浜 — 明东 — 向阳 — 锦周老公路 — 田肚里村 — 长云村 — 德安路 — 朱北村 — 陈邱家浜 — 稍里村 — 机场路 — 白米 — 卫塔 — 港浦路 — 金华村 — 元丰路 — 富翔东门 — 庙灯村 — 大公村 — 鹿城路 — 移动公司 — 白马泾路 — 嘉茂广场 — 仓基路 — 交通银行 — 奥灶馆 — 亭林公园 — 西山风景区 — 大西门桥 — 红峰二村 (33站)