商业城
去程: 一分部 — 承留 — 曲阳 — 三河 — 白涧 — 金三丰 — 济钢 — 商业城 — 冶炼厂 — 老公交站 — 妇幼保健院 — 鸿运楼 — 公交公司 (13站)
回程: 公交公司 — 鸿运楼 — 妇幼保健院 — 老公交站 — 冶炼厂 — 商业城 — 济钢 — 金三丰 — 白涧 — 三河 — 曲阳 — 承留 — 一分部 (13站)
去程: 郑坪 — 庆华 — 涧北 — 思礼 — 三河 — 白涧 — 金三丰 — 济钢 — 商业城 — 冶炼厂 — 老公交站 — 妇幼保健院 — 鸿运楼 — 公交公司 (14站)
回程: 公交公司 — 鸿运楼 — 妇幼保健院 — 老公交站 — 冶炼厂 — 商业城 — 济钢 — 金三丰 — 白涧 — 三河 — 思礼 — 涧北 — 庆华 — 郑坪 (14站)
去程: 勋掌 — 王才庄 — 克井 — 柿槟 — 党校 — 商业城 — 冶炼厂 — 老公交公司 — 妇幼保健医院 — 鸿运楼 — 公交公司 (11站)
回程: 公交公司 — 鸿运楼 — 妇幼保健医院 — 老公交公司 — 冶炼厂 — 商业城 — 党校 — 柿槟 — 克井 — 王才庄 — 勋掌 (11站)
去程: 火车站 — 六角口 — 党校 — 商业城 — 西关大厦 — 汤帝 — 槐仙 — 百货楼 — 济源宾馆 — 济水一中 — 公交公司 — 鸿运楼 — 周园路口 — 济源一中 — 篮球城 — 电视台 — 双桥派出所 — 屯军 (18站)
回程: 屯军 — 双桥派出所 — 电视台 — 篮球城 — 济源一中 — 周园路口 — 鸿运楼 — 公交公司 — 济水一中 — 济源宾馆 — 百货楼 — 槐仙 — 汤帝 — 西关大厦 — 商业城 — 党校 — 六角口 — 火车站 (18站)
去程: 纸容器场 — 交警队 — 客运总站 — 三中 — 亚桥 — 建行 — 公交公司 — 鸿运楼 — 妇幼保健医院 — 老公交站 — 冶炼厂 — 商业城 — 济钢 — 金三丰 — 西环路口 — 泥河头 — 豫港焦化 — 甘河 — 南姚 — 承留 (20站)
回程: 承留 — 南姚 — 甘河 — 豫港焦化 — 泥河头 — 西环路口 — 金三丰 — 济钢 — 商业城 — 冶炼厂 — 老公交站 — 妇幼保健医院 — 鸿运楼 — 公交公司 — 建行 — 亚桥 — 三中 — 客运总站 — 交警队 — 纸容器场 (20站)
去程: 市政府 — 新一中 — 丹尼斯 — 通信公司 — 新世纪酒店 — 段庄 — 东高庄 — 财源宾馆 — 北海小区 — 人民医院 — 下街 — 龙泉宾馆 — 计生委 — 商业城 — 天坛医院 — 西关建材城 — 公路局 — 征费大厅 — 电力调度中心 — 公安局 — 财政局 — 劳动保障局 (22站)
回程: 劳动保障局 — 财政局 — 公安局 — 电力调度中心 — 征费大厅 — 公路局 — 西关建材城 — 天坛医院 — 商业城 — 计生委 — 龙泉宾馆 — 下街 — 人民医院 — 北海小区 — 财源宾馆 — 东高庄 — 段庄 — 新世纪酒店 — 通信公司 — 丹尼斯 — 新一中 — 市政府 (22站)
去程: 茶店 — 蟒林 — 王才庄 — 贾庄 — 老电厂 — 六角口 — 党校 — 商业城 — 冶炼厂 — 老公交站 — 妇幼保健院 — 鸿运楼 — 公交公司 (13站)
回程: 公交公司 — 鸿运楼 — 妇幼保健院 — 老公交站 — 冶炼厂 — 商业城 — 党校 — 六角口 — 老电厂 — 贾庄 — 王才庄 — 蟒林 — 茶店 (13站)
去程: 新一中 — 丹尼斯沁园店 — 通信公司 — 沁园小区 — 华新桥南 — 南街集贸市场 — 恒通化工厂 — 西关建材城 — 天坛医院 — 商业城 — 丹尼斯天坛店 (11站)
回程: 丹尼斯天坛店 — 商业城 — 天坛医院 — 西关建材城 — 恒通化工厂 — 南街集贸市场 — 华新桥南 — 沁园小区 — 通信公司 — 丹尼斯沁园店 — 新一中 (11站)
去程: 辛庄 — 官庄 — 裴庄 — 卢家岭 — 马寨 — 党校 — 商业城 — 冶炼厂 — 老公交站 — 妇幼保健院 — 鸿运楼 — 公交公司 (12站)
回程: 公交公司 — 鸿运楼 — 妇幼保健院 — 老公交站 — 冶炼厂 — 商业城 — 党校 — 马寨 — 卢家岭 — 裴庄 — 官庄 — 辛庄 (12站)
去程: 南社 — 王庄 — 西留养 — 征费大厅 — 天坛医院 — 商业城 — 冶炼厂 — 老公交站 — 妇幼保健医院 — 鸿运楼 — 公交公司 (11站)
回程: 公交公司 — 鸿运楼 — 妇幼保健医院 — 老公交站 — 冶炼厂 — 商业城 — 天坛医院 — 征费大厅 — 西留养 — 王庄 — 南社 (11站)