一里井
去程: 五里庙装饰世界 — 老官塘 — 贾大郢 — 横郢 — 珠光村 — 晓珠 — 鱼花池 — 太宁路口 — 下卫 — 陈夹弄 — 南园新村 — 金安花园 — 安医附院 — 稻香楼 — 迴龙桥 — 三孝口 — 城隍庙 — 工大北区 — 白水坝(蒙城路) — 公交四公司 — 一里井 — 跃进村 — 凤嘉路口 — 新华印刷公司 (24站)
回程: 新华印刷公司 — 凤嘉路口 — 跃进村 — 一里井 — 公交四公司 — 白水坝(蒙城路) — 工大北区 — 城隍庙 — 三孝口 — 迴龙桥 — 稻香楼 — 省人大 — 金安花园 — 南园新村 — 陈夹弄 — 下卫 — 太宁路口 — 鱼花池 — 合家福购物广场 — 晓珠 — 珠光村 — 贾大郢 — 老官塘 — 五里庙装饰世界 (24站)
去程: 公交四公司 — 一里井 — 跃进村 — 贺小郢 — 新亚汽车站 — 凤阳路菜场 — 和平广场 — 裕丰花市 — 周谷堆 — 谢岗 — 世纪阳光花园 — 合家福购物广场 — 五里冲 — 姜坎 — 卫岗 — 省立儿童医院 — 铁四局 — 市三院 — 南七里站 — 五里洼 — 藏洼 — 南七里站 (22站)
回程: 市三院 — 宿松路 — 铁四局 — 省立儿童医院 — 卫岗 — 姜坎 — 五里冲 — 合家福购物广场 — 世纪阳光花园 — 谢岗 — 周谷堆 — 裕丰花市 — 公交集团 — 三里街 — 新亚汽车站 — 临站路口 — 贺小郢 — 跃进村 — 一里井 — 公交四公司 (20站)
去程: 石塘路 — 二十埠河 — 纺机厂 — 东七里站 — 唐郢 — 合家福购物街 — 定远路 — 凌湾 — 合肥晚报社 — 胜利广场 — 临站路口 — 贺小郢 — 跃进村 — 一里井 — 公交四公司 — 郑河 — 万大郢 — 李洼 — 桥田岗 — 杏花村 — 明星学校 — 周湾 — 五里拐 — 柳林大道西 — 安然绿洲花园 (25站)
回程: 安然绿洲花园 — 柳林大道西 — 五里拐 — 周湾 — 明星学校 — 杏花村 — 桥田岗 — 李洼 — 万大郢 — 郑河 — 公交四公司 — 一里井 — 跃进村 — 贺小郢 — 临站路口 — 胜利广场 — 合肥晚报社 — 凌湾 — 定远路 — 合家福购物街 — 唐郢 — 东七里站 — 纺机厂 — 二十埠河 — 石塘路 (25站)