大湾
去程: 火车站 — 长江路 — 黄河路 — 建机场 — 新华南路 — 二道桥 — 六中 — 陶瓷厂 — 艺术学院 — 向阳坡 — 东环路 — 一队 — 二队 — 大湾 (14站)
回程: 大湾 — 二队 — 一队 — 东环路 — 向阳坡 — 艺术学院 — 陶瓷厂 — 六中 — 二道桥 — 新华南路 — 建一团 — 建机场 — 黄河路 — 长江路 — 火车站 (15站)
去程: 儿童村 — 三支队 — 独山子酒店 — 丁字路口 — 新农大 — 农科院 — 南昌路口 — 武警医院 — 南梁坡 — 环卫处 — 华凌市场 — 市建委 — 红山公园 — 红山西路 — 煤气站 — 新民路 — 家属院 — 北山坡 — 五星路 — 青年路 — 前进街 — 东风路 — 东环路 — 十五小学 — 市成教院 — 干休所 — 幸福花园 — 中环路 — 大湾 (29站)
回程: 大湾 — 中环路 — 幸福花园 — 干休所 — 市成教院 — 十五小学 — 东环路 — 东风路 — 前进街 — 青年路 — 五星路 — 北山坡 — 家属院 — 新民路 — 煤气站 — 红山西路 — 红山公园 — 市建委 — 华凌市场 — 环卫处 — 南梁坡 — 武警医院 — 南昌路口 — 农科院 — 新农大 — 丁字路口 — 独山子酒店 — 三支队 — 儿童村 (29站)
去程: 火车南站 — 大江市场 — 冷库 — 宝山饭店 — 长途汽车站 — 碾子沟 — 西公园 — 机电大厦(下行) — 立交桥 — 红旗路 — 南门 — 体育馆路 — 热力公司 — 东环路(下行) — 幸福一街(下行) — 幸福电影院 — 幸福屯 — 培训中心 — 幸福花园 — 中环路 — 大湾 (21站)
回程: 大湾 — 中环路 — 幸福花园 — 培训中心 — 幸福屯 — 幸福电影院 — 幸福一街(下行) — 东环路(下行) — 热力公司 — 体育馆路 — 南门 — 红旗路 — 立交桥 — 机电大厦(下行) — 西公园 — 碾子沟 — 长途汽车站 — 宝山饭店 — 冷库 — 大江市场 — 火车南站 (21站)
去程: 毛纺厂 — 建筑学院 — 王家梁 — 陶瓷市场 — 煤矿 — 移动公司 — 克依路 — 电信公司 — 南湖小区 — 劳动街 — 市建委 — 红山公园 — 红山西路 — 西大桥 — 小西门 — 大西门 — 区医院 — 龙泉街 — 团结路 — 二道桥 — 新华书店 — 延安公园 — 三招 — 民族医院 — 丝绸之路宾馆 — 一队 — 二队 — 大湾 (28站)
回程: 大湾 — 二队 — 一队 — 丝绸之路宾馆 — 民族医院 — 三招 — 延安公园 — 新华书店 — 二道桥 — 团结路 — 龙泉街 — 区医院 — 大西门 — 小西门 — 西大桥 — 红山西路 — 红山公园 — 市建委 — 劳动街 — 南湖小区 — 电信公司 — 克依路 — 移动公司 — 煤矿 — 陶瓷市场 — 王家梁 — 建筑学院 — 毛纺厂 (28站)
去程: 八道湾村五队 — 八道湾村二队 — 八道湾村一队 — 七道湾 — 煤矿 — 苇湖梁电厂 — 测绘队 — 风机厂 — 水磨沟公园 — 搪瓷厂 — 红桥 — 汽改厂 — 油库 — 星光华园 — 汽配厂 — 兵团医院 — 前进街 — 日月星光花园 — 正泰诚盛花园 — 农行干校 — 碱泉一街 — 39中 — 厂区 — 戒毒所 — 招呼站 — 煤化厂 — 幸福路 — 幸福华园 — 幸福屯 — 中环路 — 大湾 — 二队 — 一队 — 延安路 — 七泉街 — 八户梁 — 延安路口 — 赛马场 — 十七户路 — 天山染织厂 (40站)
回程: 天山染织厂 — 十七户路 — 赛马场 — 延安路口 — 八户梁 — 七泉街 — 延安路 — 一队 — 二队 — 大湾 — 中环路 — 幸福屯 — 幸福华园 — 幸福路 — 煤化厂 — 招呼站 — 戒毒所 — 厂区 — 39中 — 碱泉一街 — 农行干校 — 正泰诚盛花园 — 日月星光花园 — 前进街 — 兵团医院 — 汽配厂 — 星光华园 — 油库 — 汽改厂 — 红桥 — 搪瓷厂 — 水磨沟公园 — 风机厂 — 测绘队 — 苇湖梁电厂 — 煤矿 — 七道湾 — 八道湾村一队 — 八道湾村二队 — 八道湾村五队 (40站)
去程: 东八家户 — 北郊客运站 — 装饰公司 — 友好花园 — 消防特勤大队 — 煤校 — 一号立井 — 招呼站 — 职工医院 — 福利区 — 六道湾 — 纺校 — 兵运司 — 五星路建工医院 — 青年路 — 前进街 — 东风路 — 幸福路 — 热力公司 — 后泉接 — 热力供气站 — 职专 — 幼师学校 — 果品厂 — 二队 — 大湾 (26站)
回程: 大湾 — 二队 — 矿山灯具厂 — 昌乐园 — 一队 — 职专 — 热力供气站 — 后泉街 — 热力公司 — 幸福路 — 东风路 — 前进街 — 青年路 — 五星路建工医院 — 兵运司 — 纺校 — 六道湾 — 福利区 — 职工医院 — 招呼站 — 一号立井 — 煤校 — 消防特勤大队 — 友好花园 — 装饰公司 — 北郊客运站 — 东八家户 (27站)
去程: 火车南站 — 大江市场 — 冷库 — 宝山饭店 — 碾子沟长途汽车站 — 机电大厦 — 立交桥 — 中山路 — 口腔医院 — 人民广场 — 和平北路 — 七中 — 粮店 — 跃进街 — 盲校 — 兵团党校 — 幸福屯 — 中环路 — 大湾 (19站)
回程: 大湾 — 中环路 — 幸福屯 — 兵团党校 — 盲校 — 跃进街 — 粮店 — 七中 — 和平北路 — 人民广场 — 口腔医院 — 中山路 — 西公园 — 机电大厦 — 碾子沟长途汽车站 — 宝山饭店 — 冷库 — 大江市场 — 火车南站 (19站)
去程: 市场西区 — 招呼站 — 红山市场 — 市建委 — 县公安局 — 红山公园 — 市政府 — 西大桥 — 光明路 — 徕远宾馆 — 人民广场 — 和平北路 — 体育馆 — 热力公司 — 盲校 — 兵团三中 — 兵团党校 — 幸福影院 — 幸福屯 — 培训中心 — 幸福花园 — 中环路 — 大湾 (23站)
回程: 大湾 — 中环路 — 幸福花园 — 培训中心 — 幸福屯 — 幸福影院 — 盲校 — 兵团党校 — 兵团三中 — 热力公司 — 体育馆 — 和平北路 — 人民广场 — 徕远宾馆 — 光明路 — 西大桥 — 市政府 — 红山公园 — 县公安局 — 市建委 — 红山市场 — 招呼站 — 市场西区 (23站)
去程: 六大市场 — 延安路 — 一队 — 二队 — 大湾 — 中环路 — 幸福花园 — 幸福屯 — 幸福路 — 煤化厂 — 戒毒所 — 厂区 — 三十九中 — 三十分部 — 七00九 — 天府花园 — 环卫车队 — 碱泉街 — 前进街 — 文庙 — 十三小学 — 健康路 — 药材公司 — 新民路 — 加气站 — 市委 — 体育场 — 县公安局 — 建委 — 红山市场 (30站)
回程: 红山市场 — 建委 — 县公安局 — 体育场 — 市委 — 加气站 — 新民路 — 药材公司 — 健康路 — 十三小学 — 文庙 — 前进街 — 碱泉街 — 环卫车队 — 天府花园 — 七00九 — 三十分部 — 三十九中 — 厂区 — 戒毒所 — 煤化厂 — 幸福路 — 幸福屯 — 幸福花园 — 中环路 — 大湾 — 二队 — 一队 — 延安路 — 六大市场 (30站)